Bohem Düğünler İçin Muhteşem Tak Fikirleri

Geçtiğimiz yaza damgasını vuran düğün trendi şüphesiz bohem konseptli dekorlarla bezeli kumsal düğünleriydi. Ama bohem düğün konseptinin tek yakıştığı yer serin suların yanı başındaki bembeyaz kumlar değil. Büyük gün için seçtiğiniz mekan ister yeşilliklerin içerisinde bir kır ister tarihi bir bina isterse bir otel olsun, her temaya dokusunu kusursuzca işleyen bohem dekorlarla unutulmayacak bir düğün organizasyonu yapmanız mümkün.

Bir çok bohem gelin abartıdan uzak, kabarık olmayan, dantel gelinlikler seçerek saçlarını yine sade bir topuz ya da örgüyle kullanıyor. Damadın pastel tonlarda bir damatlık giydiği ve genellikle yaka çiçeği taktığı bohem düğünlerde mekanı da gelin ve damadın şıklığına uydurmak gerekiyor. Bunun için ufak bohem dokunuşlarla ve minimal detaylarla, sadelikten uzaklaşmadan düğün dekorasyonunuzu renklendirebilir ve uzun süre akıllarda kalacak, size özel ve benzersiz bir düğün organizasyonu yaratabilirsiniz.

Bohem düğün dekorasyonu için faydalanabileceğiniz türlü detaylardan boho ruhu en çok yansıtan dekorasyon parçalarından birisi de şüphesiz taklar. Son yıllarda ülkemizde de gittikçe yaygınlaşan ayakta yemin etme töreni bir çok düğünün en heyecanlı sahnesini görsel açıdan da zenginleştirmek için harika bir fırsat oldu. Eskiden bir masada oturarak kıyılan nikahlar yerine dekore kürsüler, arka plan görselleri ve taklar gibi yaratıcı dekorlarla süslenen düğünler daha kişisel ve benzersiz hale geldi. Harika fotoğraf çekimlerine imkan veren bu arka plan detaylarını düğününüzün konseptine göre uyarlamanız mümkün. Bu yaratıcı dekorların en gözdesi ve en gösterişlisi takları makrome örgülerle, çiçeklerle, dekore ettiğiniz kasnaklarla sergileyebilir ya da halı, sütun, parke platform, çadır gibi alışılmışın dışında bir objeyi tak detayı yerine kullanarak fark yaratabilirsiniz.

Düğün hazırlığı içinde olan bohem çiftlere ilham verecek muhteşem tak fikirleri için galeriye tıklayın.

 

arch-san