AŞKIN EN KIRMIZI HALİ DAGİ’DE

Dagi, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde aşkını romantik bir hediye ile anlatmak isteyenlere özel seçenekler sunuyor. İç çamaşırından pijamaya, saten geceliklerden baskılı tişörtlere kadar birçok farklı alternatifi sevgililerle buluşturan Dagi, çiftler için en özel hediyeleri bir araya getiriyor.

Çiftler için en anlamlı günlerden biri olan Sevgililer Günü tüm heyecanıyla yaklaşıyor. Dagi, yılın en romantik günü 14 Şubat’ta sevdiklerine ne alsam diye düşünenlere birbirinden özel ve şık hediye alternatifleri sunuyor.

Aşkın rengi kırmızı

Dagi, bu özel günü daha da özel geçirmek isteyenleri kırmızı iç çamaşırı ürünleriyle buluşturuyor. Farklı tarzlara hitap eden kırmızı sütyen, babydoll, gecelik ve sabahlıklarsevgililer gününü büyüleyici kılıyor. Aşktan ve tutkudan ilham alınarak tasarlanan iç giyim koleksiyonu, zarafeti ön plana taşıyan Fransız danteli ile şifonun birleşiminden oluşuyor.

Sevgililer günün vazgeçilmezi

Dagi’nin sevgililer için özel hazırladığı çift pijama koleksiyonu, en romantik hediye oluyor. Kırmızı, yeşil ve lacivert renklerle öne çıkan pijamalar kış aylarının vazgeçilmezleri arasında yer alarak sevdiklerinizi mutlu ediyor.

Sevgililer gününde çarpıcı olmak isteyenlere

Saten ve dantelin buluştuğu gecelikler farklı tasarımları ve renkleriyle Sevgililer Günü’nde kadınları çarpıcı hissettiriyor. Koleksiyonda yer alan sabahlıklar ise yumuşacık satenle buluşuyor.

dagi-1