Bobbi Brown Golden Glamour Yılbaşı Koleksiyonu

Bobbi Brown’ın sınırlı sayıda üretilen Golden Glamour Koleksiyonunu keşfetmeye hazır mısınız?

Bobbi Brown Golden Glamour Yılbaşı Koleksiyonu

Bu yılbaşı, güzelliğin en lüks kutlaması geliyor. Kendinizi ifade etmekle ışıldayan, yeni bir güzellik sezonu kutlaması için Bobbi Brown favorilerinizi belirleyin.

Her biri özel ve güçlendirici etkilere sahip en göz alıcı benliğinizi ifade etmek için, lüks görünümler ve hediyeler içeren bu özel ürünler ile ışıltınızı arttırın. Hediye verme sezonunda en ihtişamlı ve özel setler ile etrafınıza ışıltı saçın.

Bobbi Brown Golden Glamour Yılbaşı Koleksiyonu

LUXE CHEEK & HIGHLIGHT PALETTE

Yılbaşı sezonunun ihtişamını ve ışıltısını yansıtın. 3’ü 1 arada sınırlı sayıda üretilen Luxe Yanak ve Aydınlatıcı Paletlerimiz yanaklarınızı sıcak bir tonla canlandırır ve parlaklık sağlar. Aydınlatılmış bir cilt ile görünümünüzü tazeler.

LUXE LIPSTICK

Sınırlı sayıda üretilen bir tasarıma sahip, en çok satan rujumuz Luxe Lipstick ile gece boyunca dikkat çeken renklerle cezbedici görünümler elde edin. Cilt bakımı içeren formülü ve cesur saten pigmentleri ile kolayca uygulanır. Bulaşma yapmayan bir bitiş ile 10 saat boyunca rengini korur. 

LUXE EYE SHADOW DUOS

Sınırlı sayıda Luxe Eye Shadow Duo’lar ile gecenin yıldızı olacak parıltılı göz kapakları yaratın. Kromatik pigmenti ile yüksek etkili parlak ve metalik efektli bir bitiş sağlar. 

HEDİYE SETLERİ

12 DAYS OF GLOW ADVENT CALENDAR

Daha fazla güzellik, daha fazla neşe! Bu hediye edilmeye değer set, 3 orjinal boy favori ürün dahil olmak üzere, en çok satan 12 cilt bakımı ve güzellik ürününü bir arada sunuyor.

EXTRA INDULGENCE SKINCARE SET

Cildinizi lüks bir nemlendirici ile şımartın! Cilt bakımı severler için mükemmel bir sürpriz olan Ekstra Indulgence Cilt Bakımı Seti, 2 orjinal boy Ekstra Indulgence Cilt Bakımı ve kadife bir saç bandı ile birlikte sunuluyor. 

PRIMED TO PARTY VITAMIN ENRICHED FACE BASE DUO

Tek adımda makyaja hazır olun! The Primed to Party Vitamin Enriched Face Base Set’indeki orjinal boy baz ile parti öncesi cildinize besleyici bir etki sağlayın, taze bir ışıltı ve pürüzsüz makyaj uygulaması için cildinizi hazırlayın.

EYES ALL AGLOW LONG-WEAR CREAM SHADOW STICK SET

Büyüleyici bakışları bu yılbaşı imzanız yapın. Eyes All Aglow Long-Wear Cream Shadow Stick Seti, 5 orjinal boy Long-Wear Cream Shadow Stick ve etkileyici göz görünümü için orjinal boy Smokey Eye Maskara ile birlikte sunuluyor.

DOUBLE THE DRAMA MASCARA SET

İki orjinal boy Smokey Eye Maskara anında kirpikleri yoğunlaştırır. Dökülme, bulaşma, ter ve neme karşıdır. Yılbaşına özel göz makyaj görünümlerinize mükemmel bir son dokunuş katar. Mini Instant Long-Wear Makyaj Temizleyicisi, inatçı, uzun süreli formülleri bile kolayca temizler.  

A TINT OF GLAM EXTRA LIP TINT SET

Dudaklarınızı anında şımartın! İki orjinal boy favori lip tint ile birlikte gelen A Tint of Glam Extra Lip Tint Set, dudakları 24 saat boyunca dolgunlaştırır ve nemlendirir. Açık renkte parlayan Bare Pink ve Bare Raspberry tonlarındaki  seti keşfedin.