Blackpink Jisoo Kişisel Şirketi BLISSOO’yu Duyurdu!

Güney Koreli müzik grubu Blackpink’in sevilen üyesi Jisoo, ticarete atılıyor! Kişisel şirketi BLISSOO’yu duyuran ünlü şarkıcının amacı aile şirketini güçlendirmek mi? İşte tüm detaylar!

Blackpink Jisoo Kişisel Şirketi BLISSOO’yu Duyurdu! /@sooyaaa__

Güney Kore müzik grubu Blackpink’in sevilen üyelerinden Jisoo, kişisel şirketini kurduğunu duyurdu. Marka ismi mutlu mutluluk anlamına gelen ‘Bliss‘ ile Jisoo’nun ‘Soo‘ hecelerini birleşimi oluşuyor.

Jisoo’nun erkek kardeşi, Biomom şirketi ile Blisso adlı eğlence şirketi arasında bir anlaşma imzaladığı biliniyor. Ancak Biomom temsilcileri tarafından yapılan açıklamada, Blisso’nun kendi şirketleriyle olan ilişkisini tanımlamakta zorlandıkları iddia edilmişti.

Blackpink Jisoo Kişisel Şirketi BLISSOO’yu Duyurdu! /@sooyaaa__

Blackpink’in diğer üyelerine gelecek olursak, Jennie ve Lisa’nın ardından Rosé’un da kendi plak şirketini kurmaya hazırlandığı biliniyor. Ancak, grup üyelerinin müzik kariyerlerine nasıl devam edecekleri konusu hala belirsizliğini koruyor. Blackpink hayranları, grup üyelerinin solo projeleri ve grup olarak bir araya gelip yeni müzikler üretip üretemeyecekleri konusundaki gelişmeleri merakla bekliyor.