Bitkilerden Gelen Güç

Harrem, bitki sularını en sık kullanılan vitaminlerle buluşturarak saç ve cilt bakımında en büyük destekçiniz olacak serumları geliştirdi.

Harrem Sparkle Tonic serisinde yer alan vitamin tonik, devrim niteliğindeki mucizevi formülünde bulunan akgünlük bitkisi ile ciltteki kolajeni desteklerken cilt kalitesini artırmakta da önemli bir rol oynuyor.

İçeriğindeki Mersin bitkisinin hücre yenileyici ve dokuları onarıcı etkisi sayesinde saç derisinin yenilenmesine katkı sağlayan Harrem Hair Care Tonic ise saç bakım rutininizin ayrılmaz bir parçası olacak.

MERSİN BİTKİSİNİN ONARICI GÜCÜ SAÇLARINIZDA

Birbirinden değerli bitki suları (hidrosoller) ve E vitamini kullanılarak zenginleştirilen Harrem Hair Care Tonic, saçların güçlenmesini ve sağlıklı görünmesini destekliyor.

Bitki sularının arındırıcı gücü ile saç ve saç derisini rahatlatan Harrem Hair Care Tonic, kepek oluşumunu önlemeye yardımcı oluyor.

İçeriğindeki Mersin bitkisinin hücre yenileyici ve dokuları onarıcı etkisi sayesinde saç derisinin yenilenmesine katkı sağlayan Harrem Hair Care Tonic’i erkekler hem saç hem de sakal bakımı için kullanabiliyor.

%100 bitki sularından oluşan ve çocukların kullanımı için de uygun olan Harrem Hair Care Tonic; renklendirici, sülfat, paraben ve parfüm içermiyor.

Satış fiyatı: 259,90 TL

HARREM SPARKLE TONIC SERIES

VITAMIN TONIC

Harrem, Sparkle Tonic serisi ile bir ilke imza atarak bitki sularını serumlarda en sık kullanılan vitaminlerle buluşturdu. Sparkle Tonic serisinde yer alan vitamin tonik, içeriğindeki Q10 ve E vitamini sayesinde güneş ışınlarının sebep olduğu yaşlanma belirtileri ve çizgi görünümlerine karşı bariyer oluşturuyor. Alfa hidroksi asitler ve C vitamini ise ölü deriden arınmaya, koyu lekeleri azaltmaya ve daha pürüzsüz bir cilde kavuşmaya yardımcı oluyor. Vitamin toniğin devrim niteliğindeki mucizevi formülünde yer alan akgünlük bitkisi ile ciltteki kolajeni desteklerken cilt kalitesini artırmakta da önemli bir rol oynuyor.

Satış fiyatı: 289,90 TL