Birce Akalay’ın Yeni Takı Markası: Birce Fine Bijoux

Birce Akalay, tiyatro ve sinema çalışmalarının yanı sıra kurduğu Birce Akalay Design markası ile hikâye anlatıcılığına kendi hayatından da parçalar ekliyor. Hayata ve yaşanmışlıklara duyduğu saygı ve tutkuyu, doğadan aldığı ilhamla birleştiren Akalay, tasarımları ile başkalarının hayatlarına eşlik ederken, kullandığı kadim ve derin anlamları olan taşları da bu özel tasarımlar ile birleştiriyor.

Dünyadaki her kişinin özel olduğuna inanan oyuncu ve tasarımcı Birce Akalay, markasıyla dokunduğu insanların yaşam öykülerinin kalıcı birer parçası olmasını istediği tasarımlarını Fine Bijoux serisinde bir araya getiriyor. Dünyaya kalıcı bir değer katmak isteyen, cesur ve sınırlarını zorlamaktan çekinmeyen, zamana ve değişime güvenen herkes için tasarlanan Deep Sea, The Treasures of The Golden Pharaoh ve For The Glitter Lovers koleksiyonlarında, tamamen el işçiliği ile gümüş ve bronz üzeri altın kaplama, doğal taşlar ve inciler kullanılıyor.

Birce Akalay’ın tasarımlarına www.birceaklaydesign.com adresinden ve Beymen Zorlu, Mutlu Mikrop Akmerkez mağazası ve Simurg Inn’den ulaşabilirsiniz.