Benzersiz Bir Spa Deneyimi

Her gün şehrin yoğun stres altında olmak; vücudumuzu zorlar ve zihnimizi yorgun hissettirir. Fiolas Aromaterapi ürünleri özenle formülize edilerek; doğal yağların kokuların terapötik etkileri yoluyla, zihnimizi ve bedenimizi rahatlatmamıza yardımcı olur. Fiolas Aromaterapi ürünleri size profesyonel bir Spa deneyimini evinize getiriyor.

 Fiolas; Aromateraphy Replenishing Body Butter, Oriental Kuru Yağ, Oriental Alüminyumsuz Roll-On Deodorant, Nemlendiricili Aromateraphy Vücut Peeling ile cildinize doğanın bahşettiği tüm imkanları sunuyor.

Tek Bir Banyo İle Profesyonel Aromaterapi Seansı.

Aromateraphy Replenishing Body Butter: Vücudunuzu pozitif titreşim etkisi yaratarak cilt yenilenmesine yardımcı olur. Cildinizin ihtiyaç duyduğu nemi içeriğindeki; aloe vera suyusheanar çekirdeği ve kuşburnu yağları ile konjak kökünden alıyor.  Baharatlı ve sofistike kokusuyla zenginleştirilen Fiolas Aromatheraphy Replenishing Body Butter doğanın tüm şifasını banyonuza getiriyor.

Oriental Kuru Yağ: Vücudunuza ve tırnaklarınıza; pürüzsüz bir dokunuş. İçeriğinde bulunan %100 doğal; E vitaminiarganjojobahindistan cevizi ve avokado yağları ve salicornia (deniz börülcesi) ekstraktı ile bir araya gelerek cildinizi yağlı bir his bırakmadan besler ve serbest radikallerden korurken cilt bariyerinizi destekler.

Aromateraphy Oriental Alüminyumsuz Roll-On Deodorant: Organik koruma sağlayan zarif kokulu Oriental Roll-On Deodorant Fiolas tarafından, doğal içeriklerle özenle formüle edilmiştir. İçeriğindeki çinko tuzu ve uçucu yağların harika bir uyumu, koltuk altı bölgenizde doğal floranın korunmasına yardımcı olur ve uzun süreli konfor sağlar. Tüm bunların yanı sıra vanilya, tonka fasulyesi ve heliotrop çiçeği gibi sofistike kokular, banyo deneyiminizi zenginleştirir ve yeni bir güne başlarken modunuzu yükseltir.

Nemlendiricili Aromateraphy Vücut Peeling: Güne harika başlamanızı sağlayacak Fiolas Aromaterapi Vücut Peelingi, Doğu’nun oryantal kokularıyla bedeninizin ihtiyaç duyduğu temizlik ve bakımı bir araya getiriyor. İçeriğindeki fosil tozları ve deniz tuzu, ölü deri ve hücreleri cildinizden arındırarak pürüzsüz bir görünüm sağlıyor. Zencefil, tarçın, kekik, vanilya, tonka fasulyesi ve heliotrop çiçeği gibi sofistike kokular ise banyo deneyiminizi zenginleştiriyor. Aromaterapi Oriental Scrub ile banyonuzun keyfini çıkarın.