Bayram Alışverişinin Olmazsa Olmazları Watsons’ta!

Banila.Co ve Miine ürünleri sadece Watsons mağazalarında, Watsons.com.tr’de ve Watsons Mobil Uygulaması’nda!

Bayram tatili yaklaşırken, Watsons’a özel markalar ve avantajlı fiyatlarla alışverişin keyfini çıkarın. Seyahatinizde ihtiyacınız olabilecek tüm ürünler Watsons’ta sizi bekliyor.

Banila.Co Hello Sunny Güneş Kremi cildinizi zararlı UV ışınlarına karşı korurken nazik bir bakım sunuyor. Miine Abs Bavul bayram tatili boyunca ihtiyacınız olacak tüm ürünleri rahatlıkla taşıyabilmenizi sağlarken, Miine Bikini Çantası da eğlenceli tasarımıyla plaj çantanızın favorisi olmaya hazırlanıyor.

Banila.Co Hello Sunny Güneş Kremi SPF 50+ 50 ml / 999,90 TL 

Zararlı UV ışınlarına karşı yoğun koruma sağlayan Banila.Co Hello Sunny Aqua Güneş Kremi, içeriğindeki mavi agave özü sayesinde sıcaktan yorgun düşen cildinizi derinlemesine nemlendiriyor ve serinletici bir his bırakıyor. Derma Healing Complex içeren, Hypoallergenic sertifikalı ve EWG yeşil dereceli formülü sayesinde sıcak şehir yazında UV ışınlarından tahriş olan hassas cildinize güvenle uygulayabileceğiniz krem aynı zamanda kırışıklık karşıtı ve aydınlatıcı bir bakım sunuyor. Beyazlık bırakmadan hızla emilen yapısı, uzun süreli UV koruması ve kolay taşınabilen hafif ve ince tüp ambalajı ile tüm seyahatlere eşlik ediyor. 

Miine Abs Bavul Çizgili 61 cm Soft Pembe / 1739,90 TL 

Sade ve fonksiyonel tasarımı ile rahat bir kullanım sunan Miine Abs Bavul, kaliteli malzemesi ile tüm seyahatlere eşlik ediyor.

Miine Bikini Çantası Pembe Karpuz / 249,90 TL 

Miine Bikini Çantası, göz alıcı pembe rengi ve karpuz desenli tasarımıyla yaz aylarının en sevilen ürünlerinden biri olmaya hazırlanıyor.