A|X Armani Exchange, Special Project ile Yaz Sezonuna Giriş Yapıyor

A|X Armani Exchange, müzik dünyasındaki en yeni trendlerinden ilham alan Special Project ile yaz sezonuna giriş yapıyor.

Dijital medya ve küresel etkinlik platformu Mixmag ile yapılan iş birliğinden doğan koleksiyon, DJ dünyasının atmosferinden esinlenerek şeffaf renkli lenslere sahip gözlükler, büyük saplı kalın metal çerçeveler ve enjeksiyondan üretilen geniş gövdeli modeller sunuyor. Çevreye verilen önemi vurgulayan, çerçeveleri ve lensleri kısmen biyo bazlı malzemelerden (sırasıyla %59 ve %41 biyo bazlı karbon*) üretilen şeffaf renklerdeki yeni geometrik gözlükler ve opak renklere sahip, yüzü saran, dinamik biçimli gözlükler ile ikonik sap logosunun yenilikçi 3 boyutlu yorumuyla tasarıma son nokta koyuluyor. 

AX2051S A|X x Mixmag

Luxottica::release::1.N1_2024

A|X x Mixmag koleksiyonu, hafif parlak metal profillere, şeffaf renkli lensleri ve A|X logolu geniş, ergonomik olarak şekillendirilmiş enjeksiyon saplara sahip bir kedi gözü modeliyle konfor ve çağdaş tarzın mükemmel bir kombinasyonunu sunuyor.

AX2052S A|X x Mixmag 

Luxottica::release::1.N1_2024

A|X x Mixmag koleksiyonunun bir parçası olan  dikdörtgen erkek gözlük modeli, müzik dünyasındaki trendlerden ilham alan mat siyah çerçevesi ve kontrast oluşturan elektro esintili limon yeşili lensleriyle öne çıkıyor. Ayarlanabilir burun plaketleri ve incelen sapları üst düzey konfor sağlıyor. 

AX4143SU A|X x Mixmag 

Luxottica::release::1.N1_2024

Mixmag ile iş birliği yapılarak Special Project için oluşturulan bu büyük model, stil ve avangardın bir araya geldiği bir tasarım ortaya koyuyor. Gözlüğün geniş ön kısmı ve saplarıyla sunduğu çarpıcı tasarım, mat simsiyah kaplaması ve kontrast oluşturan elektro limon yeşili lensleriyle daha da zenginleşiyor. Çerçeve, %59 organik karbon bazlı enjeksiyondan üretilmiştir*. 

AX4144SU 

Luxottica::release::1.N1_2024

Kısmen biyo bazlı enjeksiyondan (%41 biyo bazlı karbon*) üretilen renkli lenslere sahip şeffaf renkte olan (%59 karbon içerikli biyo bazlı enjeksiyondan üretilen*) hafif ve çok yönlü kadın çerçevesidir. Gözlüklerin açık mor aynalı lenslere sahip şeffaf mor ve altın aynalı lenslere sahip parlak şeffaf kahverengi renk seçenekleri mevcuttur. 

AX4142SU 

Luxottica::release::1.N1_2024

Bu model, yüzü saran şekli ve göz alıcı mat renkleriyle dinamik tavrı ve cesur tarzı bir araya getiriyor. Gözlüklerin koyu gri, mat gri ve kahverengi lensli mat bej renk seçenekleri mevcuttur.