Back to School Koleksiyonuyla Okula Dönüşü Kutluyor

Pull&Bear, sonbaharın başlangıcı için vazgeçilmez hale gelen Back to School koleksiyonuyla okula dönüşü kutluyor. Erkekler için kolej stilinden ilham alan parçalar, kadınlar için zarif dokunuşlu urban seçenekler…

Kadın giyim koleksiyonu, sofistike bir dokunuş ile kolej stilinden ilham alan parçalar etrafında şekilleniyor. Kapüşonlular ve kolej tipi ceketler koleksiyondaki yerlerini korurken yanlarına lacivert ince çizgili parçalar ile blazer ve yeleklerle kombinlenmiş özel dikim pantolonlu takım elbiseler ekleniyor. Ayrıca crop gömlekler ve worker ceketler de sezonun trendleriyle birlikte öne çıkıyor: sokak stilinin yıldızı pilili mini etek.

Koleksiyondaki ürünler iki farklı renk bloğundan geliyor: Bir yanda yeşil, siyah ve kum tonları, diğer yanda ise kırmızı, deve tüyü ve lacivert tonlarını hakim.

Erkek giyim koleksiyonunda ise kolej stilinden ilham alan grafiklerle süslenmiş kapitone kolej ceketler öne çıkıyor. Ayrıca, okula dönüş sezonunun olmazsa olmazı da koleksiyonda yerini alıyor: ilhamını doğadan alan renkli baskıların öne çıktığı kapüşonlu sweatshirt’ler.

Bu sezon da ekose gömlekler pazen tipi kalitede sunuluyor. Pantolonlarda ise açık renkli worker denim pantolonlar ve regular fit jogger pantolonlar ön plana çıkıyor.

Renk paleti, beyaz, bej, mavi, gri gibi nötr bir aralıktan başlayıp elektrik mavisi veya şişe yeşili gibi canlı renklere ulaşıyor.

Koleksiyonda ayrıca retro havalı spor ayakkabılar ve kauçuk renkli bilekte botlar da yer alıyor. Makosen ayakkabılar ise görünümlere şehirli bir hava katmak için ideal. Aksesuar bölümünde de üniversiteye dönüş sezonu için ideal, farklı baskılı çanta ve sırt çantaları yer alıyor.