Ayça Erturan Oğulcan Kırca Bebek Sevincini Duyurdu!

Ayça Erturan Oğulcan Kırca çifti bebek sevincini ailesi, dostları ve takipçileriyle paylaştı. Yaklaşık 19 yıldır birlikte olan ünlü çiftten müjdeli haber geldi! 4,5 aylık hamile olan komedyen Ayça Erturan, müjdeli haberi dostlarına unutulmaz bir şaka ile verdi.

Ayça Erturan ve merhum oyuncu Levent Kırca’nın oğlu Oğulcan Kırca 2014 yılında nikah masasına oturdu. Yaklaşık 19 yıldır birlikte olan çift mutluluklarını Ayça Erturan’ın hamilelik haberiyle ikiye katladı.

Ayça Erturan Oğulcan Kırca’ya Unutulmaz Bir Not Bıraktı!

Geçtiğimiz günlerde bir Youtube videosuyla eşine hamilelik haberini nasıl verdiğini açıklayan 37 yaşında Ayça Erturan; “Babacığım Buradayım” notu ile eşine unutamayacağı bir sürpriz yaptı.

Ayça Erturan Oğulcan Kırca‘nın mutluluğu ikiye katlandı!

Baba olacağını öğrenen Oğulcan Kırca ise “İnsan hayatı boyunca beklediği bir şeyin haberini alınca ne yapacağını bilemiyor” diyerek duygularını dile getirdi.

Oğulcan Kırca: Nur Diler ve merhum oyuncu Levent Kırca’nın oğludur. 4 Temmuz 1977 doğumlu olan Oğulcan Kırca 43 yaşındadır. Oyuncu Ayça Erturan ile evlidir. Oğulcan Kırca film yönetmenidir. 2010 yılında son istasyon filmini çekmiştir.

Ayça Erturan: 1 Ağustos 1983 doğumlu Ayça Erturan; aslan burcu ve 37 yaşındadır. Oğulcan Kırca ile evlidir.