AVON Pembe Kasım İndirimleri Başlıyor!

Kozmetik tutkunları tarafından beklenen Avon Pembe Kasım İndirimi başlıyor! Bu yıl Avon’un Pembe Kasım indiriminde cilt bakımının favorileri, parfümler ve çok daha fazlası sizi bekliyor!

AVON Pembe Kasım İndirimleri Başlıyor!

Kasım ayının beklenen indirim zamanı geldi çattı. Pembe Kasım’a özel indirim ve fırsatları yakalamak için bu ay senin ayın! Avon’un birbirinden özel koleksiyonları ve paketleri  seni bekliyor! İşte Pembe Kasım’a özel kaçırılmayacak fırsatlar…

PEMBE KASIM’A ÖZEL AVON İNDİRİM VE FIRSATLARINI YAKALAMAK İÇİN BU AY SENİN AYIN!

Türkiye’nin 1 numaralı parfüm markası* Avon Kasım ayına özel sevilen parfümleri için özel bir fırsat sunuyor. Kasım kataloğundan yapacağınız her 450TL’lik alışverişe Wild Country erkek parfümü veya Pur Blanca kadın parfümü sadece 74,99TL**! Wild Country parfümü; taze lavanta, sardunya karışımı ve güçlü sandal ağacı notalarıyla daima cesur ve özgür ruhlu erkeklerin favorisi oluyor. Beyaz frezya, ylang ylang ve beyaz çiçeklerin harmanlandığı Pur Blanca parfüm ise kadınlara her gün kendini zarif hissettiriyor. Sadeliğiyle şıklığın tanımını yazan kadınların vazgeçilmesi oluyor.

AVON Pembe Kasım İndirimleri Başlıyor!

Avon Anew Protinol Power Serum 

Avon’a özel, ödüllü PROTINOLTM teknolojisi ile geliştirilen Anew Protinol Power Serum, ince çizgi ve kırışıklık görünümüne yönelik en iyi ürünler kategorisinde 2023 The Clever Skincare Awards*’ta birincilik ödülünün sahibi oldu. Bu ödüllü serum ile henüz tanışmadıysanız keşfetmenin tam zamanı! Ödüllü ve patentli PROTINOL TM teknolojisi ile geliştirilen Anew Protinol Power Serum, bir hafta içerisinde ciltteki ince çizgilerin görünümünü azaltmaya yardımcı olurken, cildin daha sıkı görünmesi için çalışıyor. Cilt görünümünü tazeleyen ve güçlendiren protinol içeren serum gözenek görünümünde de azalmaya,  cilde pürüzsüz görünüm vermeye, daha güçlü ve esnek hissedilen bir cilde sahip olmanıza destek olur. 

*İnce çizgi ve kırışıklık görünümüne yönelik en iyi ürünler kategorisinde 2023 The Clever Skincare Awards’da birincilik ödülünün sahibi oldu. İlgili ödül, İngiltere’de yayımlanan aylık magazin dergisi “Woman&Home” tarafından gerçekleştirilen jüri değerlendirmesine göre verilmiştir.

  • Anew Protinol Power Serum Tavsiye Edilen Satış Fiyatı 269,99TL

Avon Anew Protinol Power Göz Çevresi Kremi

Avon Anew Protinol Power Göz Çevresi Kremi ise göz çevrenizi anında aydınlatırken ince çizgilerin görünümünü hafifletir ve yoğun nemlendirme sağlar.  Avon Anew Protinol Power Göz Çevresi Kremi göz çevresinin etrafına, göz kapaklarının ve kaş kemiklerinin altına küçük bir miktar sürdükten sonra kremin özel olarak tasarlanan aplikatör ucu aracılığıyla göz çevresine nazik hareketlerle uygulamak yeterli. 

  • Anew Protinol Power Göz Çevresi Kremi Tavsiye Edilen Satış Fiyatı 234,99TL