Aveda, “Curly Advanced” Lansmanında Oyuncu Antonia Gentry İle İş Birliği Yapıyor

Önde gelen vegan ve bitkisel içerikli yüksek performanslı saç bakım markası Aveda, dalgalı ve kıvırcık saçlar için özel olarak tasarlanan yeni Aveda be curly advanced™’i duyurmaktan heyecan duyuyor. Bu yenilikçi koleksiyonun lansmanında ünlü oyuncu Antonia Gentry ile iş birliği yapılıyor. Aveda be curly advanced™ kampanyası, doğal güzelliği ve bireyselliği kutlarken, kampanyanın yıldızı olan Gentry doğal bukleleriyle öne çıkıyor.

Aveda’nın Texture Global Artistik Direktörü Renée Gadar, “Aveda be curly advanced™, özgüven, güzellik ve bireyselliğin temsilcisi Antonia Gentry’nin kalbinde yatan değerleri yansıtıyor. Onun benzersiz hikayesi, doğal saçlarını kabul etme ve kutlama üzerine bir ilham kaynağı olacak, pek çok kişiyi etkileyecek. Kadınlar tarafından tasarlanan Aveda be curly advanced™, Antonia gibi kadınlara, doğal saçlarının dokusunu korkusuzca kabul etmeleri için güç veriyor. Antonia, buklelerini sevmeleri konusunda başkalarına ilham vermek için mükemmel bir iş ortağı.” yorumunda bulunuyor.

Gentry’nin kendi doğal bukleleriyle olan yolculuğu, güzel bir keşif hikayesi niteliğinde. Doğal saç dokusunu anlama ve bakımını yapma konusundaki zorluklarla karşılaşan Gentry, yüksek performanslı bukle bakımının dönüştürücü etkisini keşfederek doğal saçlarını kutlamaya başlıyor. Gentry’nin bukleli saç hikayesi, Aveda be curly advanced™ koleksiyonunun vurguladığı gibi, kıvırcık saçların güçlendirici doğasıyla ilgili.

Gentry, iş birliğiyle ilgili heyecanını şu sözlerle ifade ediyor: “Aveda ile iş birliği yaparak bukle hikayemi anlatmaktan gurur duyuyorum. Aveda be curly advanced™, saç bakımı için harika bir seçenek olmasının yanı sıra, buklelerini, kıvrımlarını ve doğal saç görünümünü yüceltmek isteyen herkes için ideal bir ürün. Aveda ile çalışmaktan ve tekstürlü saçların güzelliğini kutlamaya devam etmekten büyük heyecan duyuyorum.”

Gentry, Aveda sosyal medya platformlarında, dijital kampanyalarda ve dünya genelindeki Aveda mağazalarında ve salonlarında yer alacak. #GetCurlyWithMe sosyal kampanyasını başlatarak, insanları kendi benzersiz bukle hikayelerini paylaşmaya ve tekstürlü saçların güzelliğini kutlamaya teşvik edecek. Doğal karizması ve samimi kişisel deneyimleriyle Gentry, başkalarının doğal buklelerini kabul etmelerine ve gururla taşımalarına yardımcı olacak.

Aveda be curly advanced™, saç tipine göre kişiselleştirilebilen çok amaçlı bir bakım rejimi sunarak, tekstürlü saçları temizlemek, bakım yapmak, hazırlamak ve şekillendirmek için tasarlanmış yedi üründen oluşuyor.

Aveda be curly advanced™ ürünleri, 20 Mayıs 2024 tarihinden itibaren Aveda mağazalarında, ortak salonlarda ve Aveda.com adresinde online olarak satışa sunulacaktır.