Aurelia Geneve Ürünleriyle Genç Bir Cilde Kavuşun

Aurelia Geneve’in özel tasarım gua sha ve çelik roller’ları, cildinizi şekillendirirken yenileyici bakım sunuyor. 

The Tiger Eye Gua Sha

Cildi iyileştiren, gençleştiren ve güzelleştiren Aurelia Geneve The Tiger Eye Gua Sha, dolaşımı düzenlemenin yanı sıra gerginliği ve stresi de azaltıyor. Özgüven taşı olarak da bilinen kahverengi ve sarı renkli taş, ciltteki kırışıklıkları açarken çizgi görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor. Kan dolaşımını ve lenfatik drenajı arttırmak için cildin kıvrımlarına ve hatlarına hafif baskı ile uygulanan taş, kalp şeklindeki formuyla rahat bir kullanım sağlıyor. 

Fiyat: 1.190 TL

Rose Quartz Gua Sha Crystal-Heart

Doğal gül kuvars kristalinden üretilen Aurelia Geneve Rose Quartz Gua Sha Crystal-Heart, göz çevresinde oluşan sarkma, koyu halka, torba ve çizgileri hafifletirken cilt tonunu eşitliyor. Şefkati, hassasiyeti, bağışlayıcılığı ve kendini sevmeyi teşvik eden Gua Sha, kalp çakrasını dengeliyor ve iyi hissettiriyor. Çok yönlü fayda sağlayan pembe kuvars taşı, göz çevresi, yanak, alın, boyun bölgesi, elmacık kemiği ve çene hattındaki kullanımıyla cildinizde dingin bir his yaratıyor. 

Fiyat: 890 TL

Stainless Steel Face & Neck Roller

Yüz ve boyun için özel olarak geliştirilen Aurelia Geneve Paslanmaz Çelik Roller, yüzü şekillendirip kaldırırken cildin sıkılığını ve elastikiyetini arttırıyor. Çelik yapısıyla ciltte buz hissi bırakan özel masaj aleti, V şeklindeki yapısıyla lifting etkisi yaratıyor. Yüzün yorgun görünümünü iyileştirirken, düzenli kullanımda yüz hatlarını netleştiriyor ve cildi pürüzsüzleştiriyor.  

Fiyat: 1.690 TL

Stainless Steel Dual Roller

Yüz ve göz çevresi kullanımına uygun Aurelia Geneve Paslanmaz Çelik Çift Başlıklı Roller, koyu halkalar ve şişlikler üzerinde etkili olurken yüzü sıkılaştırıyor ve kaldırıyor. Çelik etkisiyle cildi rahatlatan ve canlandıran çift başlıklı roller, şişlikleri anında gidermeye ve yağ üretimini yavaşlatarak ciltteki pürüzleri azaltmaya yardımcı oluyor. Küçük başlığı göz altındaki şişkinlik ve kusur görünümünü iyileştirirken, geniş başlıklı kısmı yüzü ve elmacık kemiklerini şekillendirmek için kullanılıyor. Ciltteki gerginliği hafifleten roller, kırışıklık belirtilerini azaltarak yaşlanma karşıtı bakım sunuyor.

Fiyat: 1.320 TL