Aurelia Geneve Home’un Oda Kokuları, Yazın Enerjisini Yaşam Alanlarınıza Taşıyor!

Aurelia Geneve Home’un her zevke hitap eden notalara sahip çubuklu oda kokuları, yaz aylarında en sevilen destinasyonlara yolculuğa çıkarıyor.

Aurelia Geneve Home Atmosfera Di Toscana

Atmosfera Di Toscana çubuklu oda kokusu, İtalya’nın en sevilen bölgelerinden biri olan Toskana’dan ilham alıyor. Koku, incir ve greyfurt notalarıyla yaşam alanınızın vazgeçilmez bir parçası oluyor. İçeriğindeki yasemin ve orris kokunun çiçeksi yanını yansıtırken, sedir ağacı ve palo santo odunsu kokuları sevenlere hitap ediyor.

Aurelia Geneve Home Atmosfera Di Amalfi

İncir ve yasemin başta olmak üzere limon, hindistancevizi ve şeftali gibi notalarıyla Amalfi’nin enerjik ruhunu yansıtan Atmosfera Di Amalfi,büyüleyici kokusuyla İtalya sahillerine yolculuğa çıkarıyor.

Aurelia Geneve Home Ambience De Corsica

Ambience De Corsica, Korsika’dan ilham alarak tazeliği ve temizliği anımsatan misk kokusuyla hayat buluyor. Bergamot ve menekşenin uyumu, yaşam alanlarında etkileyici bir atmosfer yaratıyor.

Aurelia Geneve Home Ambiance de Bordeaux

Vanilya ve orkide aroması içeren Ambiance De Bordeaux, yoğun esansı ile evinizin imza kokusu olmaya aday oluyor. Bu diffuser, kokusuyla evinizin havasını değiştirirken sizi tatlı ve güzel Fransız şehri Bordeaux’ya doğru yolculuğa çıkarıyor.