Aurelia Geneve Home ile Yazın Enerjisi Evinizde!

Aurelia Geneve Home, dünyanın dört bir yanından ilham alarak tasarladığı mumlarla yazın enerjik atmosferini yaşam alanlarına taşıyarak seyahat dolu bir deneyime davet ediyor.

Aurelia Geneve Home Atmosfera di Amalfi

Atmosfera di Amalfi mum, incir, yasemin, limon, şeftali ve hindistancevizi notalarının muhteşem uyumuyla şaşırtıyor. Sahil kasabaları ve plajlarıyla ünlü Amalfi’nin büyüleyici atmosferini yansıtan bu özel koku, evinize sıcaklık ve huzur katıyor. Minimalist tasarımıyla dikkat çeken dış camı ve ahşap kapakları ise şıklığı ön plana çıkarıyor. 

Aurelia Geneve Home Ambiance de Corsica

Aurelia Geneve Home, Ambiance De Corsica mum ile evlerinizde benzersiz bir deneyim yaratıyor. Bu benzersiz koku, Korsika’nın iç ısıtan ve sıcak atmosferini yaşam alanlarınıza taşıyarak ruhunuzu değiştiriyor. Kendinizi farklı bir yerde hissetmenizi sağlayan mistik kokunun etkisiyle hayallere dalarak yeni bir yolculuğa çıkacaksınız. 

Aurelia Geneve Home Atmosfera di Toscana  

Atmosfera Di Toscana, incir ve greyfurt notalarıyla yaşam alanlarınıza Toskana’nın ruhunu taşıyor. Yasemin ve orris çiçeksi, sedir ağacı ve palo santo ile zenginleşen orta notalar ise odunsu bir dokunuş sunarak duyuları farklı şekillerde etkiliyor.