Assemblage Studios Essentials Koleksiyonu’nu Keşfedin

Markanın kurucusu ve yaratıcısı Beril Gülcan, görsel hikaye anlatıcılığına olan tutkusunu moda ile mükemmel bir şekilde birleştiren vizyoner bir sanatçıdır.

Assemblage Studios Essentials Koleksiyonu’nu Keşfedin

Essentials koleksiyonu, günlük hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline gelen eşofman takımlarına ek olarak 2 yeni çorap rengini de içerecek şekilde genişletildi. Toplam 12 farklı üründen oluşan bu koleksiyon, %100 organik pamuktan üretilmiştir. Beril Gülcan, New York’ta yaşarken ürettiği kolaj çalışmalarında yer alan “Dancing Red” eserini Essentials Koleksiyonuna dahil etti. Bu özgün tasarım, siyah ve off-white sweatshirt’lere minimal bir şekilde yansıtılmıştır.

Essentials Koleksiyondaki ürünlerin birçoğu unisex ve sezonsuz olma özelliğine sahiptir. Ürünlere, “Dancing Red” karakteri ve ikonik Assemblage Studios logosu nakış olarak işlenmiştir. Assemblage Studios, koleksiyonun tamamında kullanılan %100 Organik Pamuk parçalarından etiketler üretip bunları her bir parçanın üzerine işlemiştir. Alışılagelmiş rahatsız edici etiketlere karşı çıkarak, Assemblage Studios her kullanıcıya konforlu bir deneyim sunuyor.

Türkiye’de seçkin satış kanallarımız olan Beymen, 74 Escape, ve Vakkoroma’da yer alan markanın özel koleksiyonuna, çok yakında Avrupa’nın birçok noktasında yer alan satış kanallarımızdan da ulaşılabilecek.

Geçtiğimiz 17 Mart günü, koleksiyonun lansmanı İstanbul MOMO Bebeköy’de gerçekleşti. Etkinlikte birbirinden değerli misafirler, koleksiyonun hikayesini dinlerken Assemblage Studios’un yarattığı topluluk hissini yaşadılar. Koleksiyona olan büyük ilgi etkinlik boyunca dikkat çekti.