Aşkınızı Pekiştirecek 5 Romantik Komedi Filmi

Yaz ayları hızla yaklaşırken rahat bir gece geçirmek ve aşkınızı pekiştirmek için tercih edebileceğiniz 8 romantik komedi filmini sizlerle paylaşıyoruz!

Aşkınızı Pekiştirecek 5 Romantik Komedi Filmi / How To Lose A Guy in 10 Days

Bu hafta sonunu evde geçirme planları yapıyorsanız, içinizi ısıtacak ve birbirinden masum aşk hikayelerine tanık olacağınız 5 romantik komedi filmini sizin için derledik.

To All the Boys I’ve Loved Before

Netflix

Lana Condor, Noah Centineo, Anna Cathcart ve John Corbett’in başrollerinde yer aldığı romantik komedi filmi, lisede yaşadığınız en masum aşkınızı hatırlamanıza yardımcı olacak!

Your Place or Mine

Netflix

Reese Witherspoon, Ashton Kutcher ve Zoë Chao’nun inanılmaz oyunculuklarını sergilediği yapım, iki arkadaşın bir haftalığına evlerini değiştirmelerini ve bu olay sonrasında gelişen aşkını konu alıyor.

Love Hard

Netflix

Başrollerinde Nina Dobrev, Jimmy O. Yang ve Darren Barnet’in yer aldığı Noel ve romantik komedi ruhunu bir arada sunan film bizleri, flört uygulamasında ruh eşiyle tanıştığına inanan ve sonrasında akıl almaz olaylar yaşayan yazarın aşk hayatına davet ediyor.

Someone Great

Netflix

Güzel oyuncu Gina Rodriguez’in başrolünde yer aldığı Someone Great, gafil avlandığı bir ayrılığın hemen ardından en yakın arkadaşıyla yepyeni deneyimlere yelken açan Jenny’i konu alıyor.

Persuasion

Netflix

Dakota Johnson’ın mütevazi ve genç bir adamla evlendirilmemek için ikna edilen Anne Elliot’u canlandırdığı filmde, gerçek aşkı bulup bulamayacağını öğrenmeye konuk oluyoruz.