Arzum 100. Yıla Özel Reklam Filmini Yayınladı

Arzum, Cumhuriyet’in 100. yılını yayınladığı reklam filmiyle kutladı. 100. yıl coşkusu ve Atatürk’e duyulan özlemin işlendiği, dijital mecralarda yayınlanan reklam filminde, Atatürk’ün Türk kahvesi sevgisi, yapay zekâ ile canlandırılan fotoğraflarla anlatıldı. 

Arzum 100. Yıla Özel Reklam Filmini Yayınladı

Türkiye’nin önde gelen elektrikli ev aletleri markası Arzum’un, “Bir fincan kahvenin hatırı 100 yıl, O’nun bizdeki hatırı ise sonsuza kadar…” sloganıyla yayınladığı reklam filmi TBWA imzası taşıyor. Film, Arzum’un Cumhuriyet’e duyduğu derin sevgi ve Atatürk’e olan özlemini, Atatürk’ün Türk kahvesi ile çekilmiş fotoğraflarının yapay zekâ modelleme yöntemiyle canlandırılmasıyla anlatıyor. Filmde, Atatürk’ün Türk kahvesi tutkusu gözler önüne serilirken, Arzum’un Türk kahvesine olan bağlılığının kaynağına da gizli bir gönderme yapılıyor.

Özel güne özel logo 

“Bir fincan kahvenin 40 yıllık hatırı vardır” söylemini, Atatürk’ün Türk kahvesine olan sevgisi ve Cumhuriyet için yaptığı fedakarlıklardan yola çıkarak; “Onun içtiği bir fincan kahvenin 100 yıllık hatırı vardır” içgörüsü ile “Bir fincan kahvenin hatırı 100 yıl, O’nun bizdeki hatırı ise sonsuza kadar” olarak yeniden ele alan Arzum, Atatürk’ün, Cumhuriyet için yorulmadan çalıştığını ve O’nun hatırının sonsuza kadar olduğunu vurguluyor. Bu özel gün için logosunu da yenileyen Arzum, Cumhuriyet’in 100. yılını, filmin sonunda verdiği “Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun!” mesajıyla kutluyor.

Reklam filmine linkten ulaşabilirsiniz: https://www.youtube.com/watch?v=8IziqPilqJI