Arı Kovanının Besleyici Hazinesi Valmont l’Elixir Des Glaciers’den

Atalardan gelen bilgiyi en son teknolojilerle günümüzün bilgi birikimine dönüştüren Essence of Bees, l’Elixir des Glaciers için yeni bir atılımı, arıcılık ve bilimsel üstünlüğün benzersiz ve beklenmedik bir karışımını temsil ediyor.

The Essence of Bees kompleksi bal, propolis ve arı sütünü ilk kez bir yağda harmanlıyor. Her şey Valmont ve İsviçreli arıcılar arasında, değerli, deneyime dayalı uzmanlıklarını korumaya niyetli tutkulu profesyoneller arasında bir toplantı ile başladı. l’Elixir des Glaciers, bal arılarının çevresi ve ürünleri hakkındaki sınırsız bilgilerinden yola çıkarak Arıların Özü kompleksini oluşturan üç bileşeni seçti:

BAL: Modern tıbbın babası Hipokrat tarafından cilt için güçlü bir nemlendirici ve onarıcı bir bakım olarak tanımlanmıştır.

PROPOLİS: Aristoteles, zamanında, temizleyici özellikleri sayesinde “cilt hastalıklarına çare” olarak adlandırmıştır.

ARI SÜTÜ: kovanın en değerli ürünlerinden biri ve Antik Yunan’da Olimpos’un tanrı ve tanrıçaları tarafından tüketilen ölümsüzlük nektarı “ambrosia”nın temel bir bileşeni olarak bilinen yenileyici bir balsam.

VALMONT l’ELIXIR DES GLACIERS : ESSENCE OF BEES ÜRÜNLERİNİN GÖRKEMİ

l’Elixir des Glaciers, İsviçre’nin koruma altındaki arı kovanlarından elde edilen hammaddeleri ile kuru ciltlere mükemmellik arayışında rehberlik eder. Üç görkemli bakım olarak, kovandan alınan en iyi bileşenleri yapısında taşır.

Eşsiz, zarif dokular bu bileşenleri kuru cildin derinliklerine ileterek cilt ve duyular için tarifsiz bir zevk deneyimi sunar. Bilimsel sanatın gerçek konsantreleri olan yağ, krem ve emülsiyon, her zaman en mükemmel incelikle güçlü beslenme ve olağanüstü rahatlık sağlar. Olağanüstü derecede hafif olan bu duyusal dokular cildi ipeksi, rahat ve yağsız bir görünümle sarar.

“HUILE MAJESTUEUSE”

 Besleyici Yüz Yağı

%97’si doğal içeriklerden oluşan türünün tek örneği olan saf bir yağ, cennet gibi uygulaması ve rekor penetrasyonu ile cilt ile birleşerek kovandan çok sayıda Omega ve cennetimsi dokuları serbest bırakır. Bu olağanüstü bileşenler sayesinde canlanan cilt dönüşüm geçirmiş gibi görünür: beslenmiş, yenilenmiş, daha esnek, gözle görülür şekilde ışıltılı.