Apple Music Replay Yayınlandı

Aktif kullanıcı sayısı her geçen gün artan Apple Music, 2022 yılına bakış atmamızı sağlayan özeti Replay’i yayınladı.

2022 oldukça yoğun ve hareketli geçti. Özel, sosyal ya da iş hayatımız olsun, birçok anlamda değişiklikler ve değişimler yılıydı. Tüm bu olanlar esnasında ise ilk olarak “bir müzik dinleyeyim” diye Apple Music’e koştuk. Hal böyle olunca da yeni yıla girmeden önce inceden inceden neler yaşadık sorusuna neler dinledik sorusu eklendi. Bu yüzden de Apple Music, yıl boyunca gerçekleştirdiğiniz tüm aktiviteleri size özetleyen Replay’i yayınladı.

Peki Apple Music Replay nasıl kullanılır? Apple Music aboneleri buradaki bağlantıya tıklayarak, yıl boyunca kimi, ne kadar süre, hangi türü ve şarkıları dinlemiş görebilecek. Son yıllarda hayatımıza giren Hikaye formatında gördüğümüz bu akış ise aynı zamanda kendi hikayelerimize eklenecek şekilde paylaşma olanağı da sunuyor.

Ayrıca Replay ile birlikte 2022 yılının popüler içerikleri istatistikleri de paylaşıldı. Yılın En Popüler 100 Şarkısı, En Çok Okunan Şarkı Sözleri Listesi, Fitness Şarkılar Listesi, Shazam Listesi gibi birçok listeyi de sunarken Türkiye Shazam Top Listesi’nde zirveye oynayan şarkının, son dönemlerde adını sıkça duyduğumuz grup KÖFN Bi’ Tek Ben Anlarım olması da dikkatlerimizden kaçmadı.

Apple Music’in Yıl Sonu Listeleri’nin tamamına göz atmayı unutmayın. Hadi dinleyelim!