Anou Anou Yaz Koleksiyonuyla Konforda Yeni Bir Başlangıç

Hayatta kendini her daim yeni başlangıçlara açabilecek özgür, rahatına düşkün ve görünür olmaktan korkmayan kadınların markası Anou Anou, yepyeni yaz koleksiyonuyla bu sezon gardıroplara imzasını atıyor.

Anou Anou, adının anlamında da olduğu gibi tohum ve yeni başlangıç felsefesinden yola çıkarak koleksiyonlarını hazırlıyor. Marka, tasarımlarını ağırlıklı olarak doğal lifli kumaşlarla birleştirerek, rahatlık ve günlük şıklığın aynı anda yer aldığı konforlu bir koleksiyon sunuyor. Seçilen kumaş bileşenleri ve özenle hazırlanan kalıplarla Anou Anou, hem özgün bir stil yaratmayı hem de giyimde bir hafiflik sağlamayı hedefliyor.

Anou Anou’nun eğlenceli ve rahat tasarımları bu yaz tatil şıklığına da damga vuruyor. Farklı baskı tekniklerini, % 100 viskon doğal lif döküm kumaşlarla birleştiren marka, sıcak yaz günlerinde kurtarıcı parçalar sunuyor. Yazın gündüz sıcağında bir sandaletle veya terlikle kombinlenebilen pantolon, etek, elbise ve tulumlar, bir topuklu ayakkabı ile gece şıklığına dönüşebiliyor.

Her stile uyum sağlayabilen kolsuz basic üstler, kumaşlarının getirdiği rahatlıkla yaz kombinlerinin vazgeçilmezi oluyor. Markanın “Let Life Flow” sloganıyla doğru orantılı olan kumaşlar, tasarımlara kaliteli bir çizgi ve özgün bir tarz katıyor. Her mevsimde rahatlığı ön plana koyan Anou Anou, bu yaz da stil sahibi kadının olmazsa olmaz parçalarını bir araya getirerek, geniş ürün yelpazesini farklı renk tonlarıyla buluşturuyor. Yeni koleksiyonda özellikle dikkat çeken parçalar arasında bulunan tulumlar, farklı ve eşsiz baskı teknikleriyle trendy bir görünüm sunuyor. Bu yaz konforlu bir şıklık arayışında olan her kadının tarzına uygun olan tasarımlarıyla Anou Anou, sezonun rahatlığını gardıroplara taşıyor.