Anneler Günü’ne Özel Olgun Ciltler Bakım Serisi

Gücünü yerel üretim bitkilerin şifasından alan vegan ve %100 doğal içeriklerle formülize edilmiş Kaibeauty Natural bizim için hep en güzel olan annelerimizin ciltlerini dinç ve ışıl ışıl formuna geri döndürmek için Olgun Ciltler Bakım Serisini hazırladı. Uygulama kolaylığı sağlayan Gua Sha Masaj Taşı ile mucizevi etkilerini daha da kolay görebilecekleri Glow Yüz Bakım ve Boost Göz Serumlarından oluşan olgun cilt bakım seti ile adeta annelerimize bizleri büyütürken ayırdıkları zamanı geri hediye edeceksiniz.

Olgun ve Kuru Ciltler / Gua Sha Bakım Seti
650TL

GLOW YÜZ BAKIM SERUMU – OLGUN ve KURU CİLTLER İÇİN:
Olgun ve kuru ciltlerin ihtiyaçlarını merkeze alan Glow Yüz Bakım Serumu, %100 doğal içerik ve vitaminlerle formül edilen bir anti-aging bakım serumudur. Onarıcı doğal yağlar ve vitaminlerle geliştiren formülü, cildinizin derinlemesine nemlenmesine ve elastikiyetinin artmasına yardımcı olur. İçerdiği C vitamini (VCIP) ve E vitamini cilt bariyerinin güçlenmesine destek olurken cilde doğal bir ışıltı verir. Aynı zamanda formülünde yer alan birbirinden değerli Avokado, Kuşburnu, Baobab, Hodan, Jojoba, Nar Çekirdeği sabit yağları ile Gotu Kola Ekstresi, Elemi, Ylang Ylang, Ölmez Çiçek, Itır, Günlük, Neroli uçucu yağları cildi sıkılaştırırken; yaşlanma karşıtı etkisiyle de cilt bakım ritüellerinin vazgeçilmezlerinden olmaya aday.

BOOST GÖZ SERUMU – ANTI AGING ve AYDINLATICI ETKİ:
Göz çevresinin aydınlık, canlı ve genç görünümünü merkeze alan Boost Göz Serumu, %100 doğal içerik ve vitaminlerle göz çevresini kusursuzlaştırıyor. Onarıcı yağlar, bitkisel aktifler ve vitaminlerle geliştirilen formülü, göz çevresinin nemlenmesini ve elastikiyetinin artmasını sağlıyor. Göz çevresinde kırışık görünümünü azaltan, aydınlatıcı ve parlak bir etki sağlatan Boost Göz Serumu, yorgunluk belirtilerinin azalmasını sağlayarak sağlıklı ve genç bakışlar yaratıyor. Aynı zamanda roll başlığı sayesinde pratik ve kolay bir kullanım sağlayan göz serumu; içeriğindeki %100 doğal kuşburnu, kenevir, Macadami (Cadı Fındığı), Üzüm Çekirdeği, Hodan, Canola, At kestanesi Ekstraktı, Ölmez çiçek, Akgünlük, Mür uçucu yağları ile C ve E vitamini sayesinde göz çevresinin nemlenmesine ve elastikiyetin artmasına yardımcı oluyor.

GUA SHA MASAJ TAŞI
Antik Çin’den günümüze kadar gelen bir güzellik yöntemi olan Gua Sha, enerji ve kan dolaşımını geliştirmek için kullanılıyordu. Vücuda faydalı doğal kristallerden üretilen modern Gua Sha ise daha küçük bir form ile yüze baskı tekniğiyle uygulanıyor. Bu teknikle; kan dolaşımı, lenf drenajını ve cilt elastikiyetini düzenleyen Gua Sha, kas gerginlikleri ve kırışıklık gibi sorunları azaltıyor. Yüze uygulanan serum ve kremlerin etkisini gözle görülür bir şekilde arttıran Gua Sha Masaj Taşı, cilt bakım rutininden maksimum verim almak için harika bir seçim.

Gua Sha Masaj Taşının Faydaları
• Cilt elastikiyetini düzenler.
• Yüz ve boyun sarkmalarını toparlar.
• Şişlik ve çizgilerin görünümünü azaltmaya yardımcı olur.
• Yüz kaslarının gerginliğini azaltır.
• Kullandığınız ürünlerin daha iyi emilmesine yardımcı olur.
• Kan dolaşımını düzenler.
• Lenfatik drenajı arttırır.
• Toksinlerin atılmasına yardımcı olur.

KAI Beauty Örnek Kullanımı:
Gua Sha’yı uygulamadan önce yüz serumunuzu (GLOW Serum) yüzünüze uygulayınız. Masaj taşını 45 derecelik bir açıyla tutarak aşağıdan yukarı hareketlerle yüzünüze hafif baskı yapınız. Maksimum sonuçlara bu tekniği her gün 2-3 dakika uygulayarak ulaşabilirsiniz. Kristal roller’ların aksine Gua Sha taşı soğuk olmamalıdır. Bu nedenle Gua Sha’yı buzdolabında saklamaktan kaçınınız.

Temizlik önerisi:
Cilt masajı sonrasında Gua Sha Masaj Taşı’nı KAIBEAUTY Doğal Kastil Sıvı Sabun ile yıkayıp kurumaya bırakınız ve kullanım öncesi cildinizin ve kristalinizin temiz olduğundan emin olunuz.