Anneler Günü’ne Özel Hediyelikler Çırağan Palace Shop’ta

Muhteşem lezzetleri ve görkemli hediyelikleriyle Çırağan Sarayı’nın online alışveriş sitesi Çırağan Palace Shop, birbirinden özel ürünleriyle Anneler Günü’ne tat katıyor. 

Çırağan Palace Shop’un Anneler Günü’ne vurgu yapan zengin tatlı yelpazesinde yer alan özel el yapımı çikolatalar, rengarenk makaronlar, hoş sohbetlerin leziz eşlikçisi kurabiyeler, kalp şeklindeki baklavalar ve çok daha fazlası, Anneler Günü’nü tatlandırıyor. Enfes beyaz Belçika çikolatalı kremasıyla hazırlanan kurabiye pasta, üzerindeki altın yapraklar, makaronlar, taze meyveler ve yenilebilir çiçeklerle öne çıkıyor. Saray pastanesinde kalp şeklinde tasarlanan bu lezzet, eşsiz bir kutlama hediyesi olarak sunuluyor. 

Tüm bu lezzetlere ek olarak, ihtişamını asırlar boyunca koruyan tavus kuşunu zarafeti ile göz kamaştıran gerçek incilerle bir araya getiren seçkin Karaca X Çırağan Palace Shop İnci Koleksiyonu ve İstanbul’un asırlık değerlerini çok özel bir koku koleksiyonunda buluşturan Çırağan Sarayı X Atelier Rebul Serisi’nde yer alan ürünler de bu özel günde annesini şımartmak isteyenleri bekliyor.

Dileyenler Çırağan Palace Shop’ta yer alan birbirinden özel hediyeliklerle kendi özel paketini de oluşturabiliyor. Ürünler online olarak www.ciraganpalaceshop.com adresinden sipariş edilebildiği gibi otelden de teslim alınabilir.