Anker Taşınabilir Şarj Cihazı ile Tüm Cihazlarınızı Dilediğiniz Yerde Şarj Edin 

Anker, yeni 548 Taşınabilir Şarj Cihazı ile telefon ve bilgisayarlarınız için hareket halinde sürdürülebilir şarj imkânı sunuyor.

Anker Taşınabilir Şarj Cihazı ile Tüm Cihazlarınızı Dilediğiniz Yerde Şarj Edin 

Telefonunuzu ve dizüstü bilgisayarınızı aynı anda şarj edebileceğiniz Anker 548 ile iPhone 15’inizi 10’dan fazla kez, MacBook Air’i 2,9 kez şarj edebilir veya 3W LED lambayı 42,3 saat çalıştırabilirsiniz.

Her ihtiyaca yönelik teknolojik ürünleri kullanıcılarının beğenisine sunan Anker, gelişmiş şarj aletleriyle enerjiye ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olmayı sürdürüyor. Dünyanın yetkili pazar araştırma kuruluşu Euromonitor International’ın perakende satış istatistiklerine göre, geçtiğimiz yıl dünyanın 1 numaralı şarj markası seçilen Anker’in yeni ürünü 548 Taşınabilir Şarj Cihazı (PowerCore Reserve 192Wh), 60.000mAh ile etkileyici bir kapasiteye sahip. Tüm cihazlarınız için nihai acil güç kaynağını elde edebileceğiniz Anker 548 Taşınabilir Şarj Cihazı ile iPhone 15’inizi 10’dan fazla kez,  MacBook Air’i 2,9 kez şarj edebilir veya 3W LED lambayı 42,3 saat çalıştırabilirsiniz.

Telefon ve bilgisayarı aynı anda şarj edebiliyor 

Kesintisiz enerjinin büyük önem taşıdığı günümüzde Anker 548 Taşınabilir Şarj Cihazı, 60W ve 27W USB-C portlarıyla telefonunuzu ve dizüstü bilgisayarınızı aynı anda şarj etme imkânı sunuyor. Hareket halindeyken de hızlı güç için ideal olan 508 Taşınabilir Şarj Cihazının geri çekilebilir ışık ve bir SOS düğmesi, kesintiler veya diğer acil durumlar sırasında güvenlik için acil aydınlatma da sağlıyor. Güç bankasını güneş panelleri aracılığıyla sorunsuz bir şekilde şarj ederek, cihazlarınız için hareket halinde sürdürülebilir bir şarj imkânı sunan Anker 508 ile siz de günlük yaşantınızda enerjinizi hiç kaybetmeyin.