ALMAN KALİTESİ ‘BEBİVİTA MARKASI ARTIK TÜRKİYE’de..

Alman markası ‘Bebivita’, Mehmet Ustaoğlu PR tarafından Karaköy The House Hotel’de basın ve blogger’lara özel kahvaltıda tanıdıldı.

bebivita

HİPP Ülke Müdürü Mustafa Karık’ın bebek maması pazarı, Türkiye’de ve Dünya’da bebek maması üretimi ve üretimde ve gerekli kalite kontrol / yasalar ile anne sütünün önemi’  konulu konuşması ile başladı..

Bebivita, 1994 yılında Almanya’da kurulan, HİPP markasına ait bir markadır. Yasalara uygun  zengin vitamin ve mineral içeriği, değerli uzun zincirli çoklu doymamış yağ asitleri (Omega-3 ve Omega-6) ile bebek metabolizmasına uygun şekilde formülize edilen Bebivita ürünleri, sıkı denetimlerden geçirilmiş ham maddeler kullanılarak Alman Kalite Standartlarında üretilir.

Yaklaşık 20 ülkede aktif bir şekilde faaliyet gösteren Bebivita markası ocak 2017 den itibaren Türkiye’ye giriş yapmıştır. Bebivita markası ‘Devam Sütleri ve Ek Gıdaları’ ile raflarda olacaktır.

Şu an aktif şekilde satışta olan Süt Formüllerinin tavsiye edilen KDV dahil tüketici fiyatı 21.95 TL’dir. Bebivita ürünlerini tüm Joker Mağazaları’nda ve eczanelerde bulabilirsiniz.