Adidas X Ivy Park’tan Yeni Koleksiyon: Ivy Paradise

Adidas’ın Ivy Park ile 23 haziran’da çıkardığı yeni kapsül koleksiyonu incelemeye hazır mısınız? Bu kapsül koleksiyonda kıyafetlerdeki süslemeler, kumaşlar ve renk paleti 90ların hip-hop havuz partilerini anımsatıyor. Koleksiyon plaj ürünleri üzerine tasarlanmasına rağmen müzik festivallerinde ve gece programlarında da kombinlenebilecek parçalar sergiliyor.

Gelin şimdi bu koleksiyonda en çok dikkatimizi çekecek süslemeler, kumaşlar ve renk kombinasyonlarından bahsedelim…

Püskül

Koleksiyonun ceket şort takımında bu püskülleri görüyoruz, püsküller her ne kadar 90lar pop müzigi havası verse de kovboy tarzını hatırlatmadığını söylesek yalan olur. Son zamanlarda çok moda olan kovboy botlarının üstüne “kovboy stili” tekrar mı kendini gösteriyor yoksa? Bu püsküller koleksiyonda kaftan tasarımında da göze çarpıyor.

Pembe ve Kahverengi Tonları

Koleksiyonda en çok rastladığımız renk neon pembe olsa da kahverengi ve pembe kombinasyonu da çok ilginizi çekebilir. Bu kombinasyonu en çok öne çıkaran ürünler ise bikiniler. Bu bikini takımında 2 ton kahverengi ve neon pembe renkleri kullanılmış ve pullarla şık bir dokunuş katılmış.

Kristallerle Kaplı Cover Up

Koleksiyonun plaj giyimine uygun bir diğer parçası ise tamamı küçük kristallerle kaplı file takım. Bu takım bikini üstüne giyilmek üzere tasarlanmış olsa da müzik festivallerinde de rahatlıkla tercih edilebilir. File parçalara kristaller, bikinilere pullar, şort ve ceket takımlarına püsküller eklenerek hareketlenen koleksiyonu bu yaz pek çok ünlü isimde görmeye hazır olun !

Fotoğraflar: adidas.com.tr