adidas Originals, Yeni Global Kampanyasını Kutladı

adidas Originals’ın sembolik işareti Trefoil, dünyaya ilk tanıtıldığından bu yana 50 yıldan fazla bir süre geçmesinin ardından atletlerden kültürel öncülere kadar herkese yolculuğunda eşlik etti.

adidas Originals, Yeni Global Kampanyasını Kutladı / Caner Yıldırım

adidas Originals, 2023 döneminde ikonik simgesi olan Trefoil logoyu Originals kültürünün ön saflarına taşıdığı “Biz Dünyaya İlham Verdik, Siz Bir Kültür Yarattınız” kampanyasını ünlü isimler ve marka dostlarının katıldığı özel bir parti ile kutladı. 

Zamansız hikayelerden oluşan koleksiyonun, yarınlar için yeniden anlatıldığı kampanyanın Galataport’ta gizli bir alanda gerçekleşen etkinliğinde davetliler geçmiş ve geleceğin büyülü dünyasını birlikte keşfettiler. 

Originals’ın yeni hikayesinin deneyimlendiği davete Melisa Şenolsun, Baran Bölükbaşı, İpek Çiçek, Meryem Boz, Hazal Motan, Utku Ateş, Hafsanur Sancaktutan, Fırat Çelik, Emre Yusufi, Engin Öztürk, İbrahim Kutluay gibi pek çok ünlü isim katıldı. Ataberk Özdene’nin DJ perfpormans sergilediği etkinlikte son dönemin yükselen sanatçılarından Kardelen ve eğlenceli tarzıyla fark yaratan sanatçılardan Bedük de birbirinden güzel şarkılarla davetlilere unutulmaz bir gece yaşattı.

Gecenin sürprizi olarak sevilen sanatçı Ege Çubukçu sahne aldı. 

Spor, kaykay, müzik ve moda kategorilerinde her daim zamana meydan okuyan Originals’ın yeni kampanyasının global tanıtımı Superstar, Gazelle ve Samba’ya odaklanan üç yaratıcı öncünün çektiği üç ayrı film ile gerçekleşti.  Davetliler, etkinlikte üç etkileyici filmi hep birlikte izleme şansı yakaladılar.