adidas Basketbol’un Öne Çıkanları: Rivalry Basketbol Stilleri

adidas Basketbol, 2023 Haziran ayında piyasaya sürdüğü Rivalry serisini basketbol kültürünün sonraki simgesi olarak konumlandırıyor. Diğer adidas klasiklerinden farklı olarak, Rivalry serisi sıra dışı detaylarıyla havalı ve yeni bir görünüme sahip. 

adidas Basketbol’un Öne Çıkanları: Rivalry Basketbol Stilleri

1986 yılında tasarlanan Rivalry, ilk olarak New York Knicks’ten Patrich Ewing tarafından giyildi ve basketbol ayakkabısı olarak tüketicilerin gözünde zirveye çıkmayı başardı. Bu ilk model, aynı tasarım anlayışına sahip bir çok farklı versiyona dönüştü. Sadece basketbol ayakkabısı olmaktan çıkan Rivalry, aynı zamanda sokak modasının vazgeçilmez bir modeli haline geldi.  

adidas Basketbol Rivalry serisi modelleri seçili mağazalarda ve adidas.com.tr de satışa sunulmaktadır. 

adidas Basketbol’un Öne Çıkanları: Rivalry Basketbol Stilleri

adidas Rivalry Serisinin öne çıkan modelleri:

Rivalry Low

80’lerin kültürel bir sembolü, bugün için yeniden tasarlandı. Modern ve retro, sokak ve basketbol sahası gibi görünümlerin hepsine rahatlıkla uyum sağlayabiliyor.  Rivaly Low,tüylü süet ve kauçuk detaylarla öne çıkan iki renkli üst yüzeye sahiptir. Bir basketbol ikonunu Originals görünümü ile harmanlayarak moda öncüsü bir stil yaratılmasına yardımcı oluyor. 

Fiyat: 2.799 TL

Rivalry 86 Low

Klasik mirasın modern bir bakış açısıyla yeniden yorumlanmasıyla tasarlanan Rivalry 86 Low, spor ve sokak stili arasında köprü kuruyor. Kültürün küratörleri ve öncüleri için özel olarak tasarlanan Rivalry 86 Low, gerçek bir mirası temsil ediyor.

Fiyat: 3.419 TL

Rivalry High

80’lerin sneaker kültüründe ve basketbol sahalarında hızla popülerleşen Rivalry ayakkabı, zahmetsiz şıklığı ile bir stil ikonu haline geldi. Yeniden tasarlanan Rivarly Hi, 80’lerin unutulmaz günlerine saygı duruşunda bulunuyor. Yüksek bilekli nubuk deri üst yüzeye ve tam doğal deri detaylara sahip model, ekstra konforlu havlu astarı ile vintage basketbol ayakkabısı görünümünü yansıtıyor. Yumuşak renk paleti, bu basketbol ikonuna moda öncüsü bir stil kazandırıyor.

Fiyat: 3.729 TL