70’ler İlhamlı Makyaj Görünümleri İle Parti Sezonuna Giriş Yapın

Işıltılı ten makyajlarıyla öne çıkan 70’ler ilhamlı makyaj görünümleri, yaklaşmakta olan parti sezonunda tercih edebileceğiniz modeller arasında. Dilerseniz birbirinden farklı modelleri birlikte inceleyelim.

kapak görseli: @davidrazzano

70’ler İlhamlı Makyaj Görünümleri İle Parti Sezonuna Giriş Yapın / @davidrazzano

Parlak fondötenlerin ve pembe yanakların önce çıktığı 70’ler ilhamlı makyaj modelleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Dünyaca ünlü makyaj sanatçıları tarafından uygulanmış birbirinden ışıltılı görünümlerin arasından favorinizi seçmeye hazır olun!

Asi Kraliçe

@claudiu.burca

Yükseltilmiş kanatlarla 70’li yılları anımsatan gölgeli makyaj modeli, partilerin asi kraliçeleri için vazgeçilmez bir görünüm olmaya aday.

Pembe Panter

@kaleteter

60’lı yılların sonunda yayınlanan Pembe Panter filminden ilhamla oluşturulan bu görünüm, Dress Code’u pembe olan bir partide tüm dikkatleri üzerinizde toplamanızı sağlayabilir.

Mavi Buğu

@claudiu.burca

Bebek mavisi ve siyah çizgilerle oluşturulan bu göz makyajında, dudaklarınızda farklı bir rengi öne çıkarmanıza gerek kalmayacak. Nude tonlarda tercih edeceğiniz parlak bir rujla görünümünüzü tamamlayabilirsiniz.

Spot Işıkları

@davidrazzano

Parıltılı yarım bir elips şekli vereceğiniz eyeliner ile gözlerinize basit bir şekilde uygulayabileceğiniz bu modeli, dudaklarınızda tercih edeceğiniz sade bir parlatıcıyla tamamlayabilirsiniz.

Disko Topu

@davidrazzano

Kaşlarınızın üzerine kadar parıltıya bulandığınız bu modeli, dudaklarınızda neon bir pembe ruj tercihiyle 70’ler partilerinize kolaylıkla uyarlayabileceğinizi belirtmek istiyoruz.

İlginizi çekebilecek bir diğer yazı>>>>>> Latte’den Sonra Yeni Makyaj Trendi: Espresso