24 Şubat Başak Dolunayında Hayallerinizi Gerçekleştirmenin 3 Yolu

Filmlere ve kitaplara konu olan dolunay 24 Şubat 2024 tarihinde başak burcunda gerçekleşecek! Peki düş kapılarının aralandığı bu mistik günde hayallerimize giden kısa yolu nasıl keşfedebiliriz?

24 Şubat Başak Dolunayında Hayallerinizi Gerçekleştirmenin 3 Yolu / @selenagomez

Astrolojiyle çok ilgili olmasanız da dolunayın gücü hakkında kesinlikle bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz. Ayın tam görüntüsüyle gücünü hissettirdiği dolunay, bu yıl 24 Şubat Türkiye saatiyle 15.30’da başak burcunda gerçekleşecek. Toprak burcunun yüksek enerjisini tüm benliğinizle hissetmeye hazır olun!

Bu mistik günün kesinlikle boş geçirilmemesi gerektiğini tavsiye eden astrologlar, bugün yapılan manifestlerin ve tutulan dileklerin evren tarafından en kısa sürede onaylanacağını iddia ediyor! Peki başak burcunda gerçekleşecek olan bu dolunaya nasıl hazırlanmalıyız? Gelin birlikte öğrenelim.

1- Kişisel Bakımınıza Önem Verin

Dolunay başak burcunda gerçekleştiği için ilk olarak başaklara uygun, organize bir gün oluşturmanızı öneriyoruz. Bulunduğunuz ortamdan kıyafetinize, konuşmalarınızdan yemek saatlerinize kadar düzenli olduğunuz takdirde, günün enerjisine kolaylıkla uyum sağlayabilirsiniz.

Böylesi enerjisi yüksek bir günde motive kalmanız da oldukça önem arz ediyor. Gerildiğiniz anlarda kısa dans molaları verebilir, negatifliği üzerinizden atacak minik aktiviteler yapabilirsiniz.

2- Bahara Özel Başak Temizliği!

Dolunay ertesinde bizi bekleyen mükemmel ilkbaharı –tabii ki düzen bağımlısı başakları da onurlandırmak için– hoş bir temizlikle karşılayın! Kışlıkların yavaş yavaş yerini hafif parçalara bırakmaya başladığı ve bir savaş alanını andıran dolabınızı toparlamakla işe başlayabilirsiniz.

3- Sağlığınıza Önem Verin

Başakların sağlıkla oldukça yakından ilişkili olduğunu bilmeyen yoktur. Sırf bu yüzden bu dolunayda ertelediğiniz sağlık randevularınızı yeniden gündeme getirme vakti gelmiş olabilir.

Fiziksel olarak hiçbir sorun olmadığını düşünüyorsanız da mental sağlığınızı destekleyecek terapilere başvurabilir, sizi rahatlatacak etkinliklere kayıt yaptırabilirsiniz.

Boş geçirilemeyecek kadar özel ve enerjisi yüksek 24 Şubat başak dolunayı gününü kesinlikle atlamamanızı öneriyoruz. Tüm dileklerinizin gerçekleşmesi ümidiyle…