Anneler Günü’ne Anlam Katan Hediyeler

Dünyanın ilk tılsım mücevher markası Bee Goddess, binlerce yıllık sembollerin ebedi enerjisini taşıyan çok özel mücevherleriyle anneler ve çocukları arasındaki eşsiz bağı kutluyor.

İlhamını M.Ö. 7500’de Çatalhöyük’te doğmuş̧ Ana Tanrıça’dan alan Bee Goddess, özünde annelik ışığını barındıran tüm kadınlara Anneler Günü’ne anlam katacak çok özel tasarımlar sunuyor. Annelerin çocuklarına aktardıkları ve onları eşsiz kılan sevgi, güzellik, cesaret, zeka, umut, üretkenlik, şefkat ve zarafet ışıkları, Bee Goddess tarafından ebedileştirilerek nesiller boyu yaşayacak mücevherlere dönüşüyor.

Anne ve çocuğu arasındaki sonsuz sevgi bağını temsil eden sembol tılsımları, göz kamaştıran formlarının yanı sıra taşıdıkları enerjilerle de Anneler Günü için eşsiz birer hediye alternatifi oluşturuyor. Yaratıcılığı ve üretkenliği ile bal gibi tatlı bir yaşam sunan Queen Bee, ışıldayan güzelliğin simgesi Venüs Star, keskin zekası, cesareti ve gücü ile Sword of Light, mükemmeliyet, sonsuz şefkat ve zarafet timsali Artemis, ruhun cesaret ve tutku ışığı Tanit, güzellik ve kalpten yükselen hayat enerjisi Rosa Mundi ve mucizeleri gerçekleştirme gücü, hayatın yol gösteren ışığı Sirius Star, Bee Goddess butiklerinde ve BeeGoddess.com’da annelerin ışığını parlatmayı bekliyor.