14 Şubat Sevgililer Günü İlhamlı Manikür Modelleri

Kalplerin havada uçuştuğu, her yerin kırmızıya boyandığı 14 Şubat Sevgililer Günü dönemi geldi çattı! Bu dönemde tercih edebileceğiniz sevgililer günü ilhamlı manikür modellerini keşfetmeye hazır olun!

14 Şubat Sevgililer Günü İlhamlı Manikür Modelleri / @heygreatnails

İlişki durumunuz ne olursa olsun sevgililer gününde o ruha bürünmek istiyorsanız sizin için seçtiğimiz manikür modellerinden birini seçerek işe başlayabilirsiniz. Tırnak tasarımcınızdan istemeyi unutmayın!

Kalpli French

@imarninails

Klasik Fransız manikürü görünümüne hayransanız temayı buna dahil ederek yaratıcı ve mükemmel bir görünüme imza atabilirsiniz. Uçlarını kırmızı kalp görünümüne benzeteceğiniz bu French modeli farklı olduğu kadar sevimli de!

Siyahın Asaleti

@heygreatnails

Kutlama döneminin ana rengi olan kırmızıdan uzaklaşmak fakat temaya da bağlı kalmak istiyorsanız bu parlak siyahlar tam da aradığınız model olabilir! Düz siyah rengin üzerine parlak gümüş çerçeveli kalpler çizmesini tırnak tasarımcınızdan rica etmeyi unutmayın!

Zarif Bordo

@thehotblend

Daha sade ve uzun bir model olarak karşımıza çıkan bu zarif bordo model, iki tırnakta Fransız manikürü esintileri taşırken yüzük parmağında buğulu kalbe ev sahipliği yapıyor.

Balletcore Pembesi

@heygreatnails

Geçtiğimiz yılın çarpıcı trendlerinden olan Balletcore, 14 Şubat manikürlerinize de dahil oluyor! Sedefli pembenin üzerine ışıltılı taşlar ve şeker pembe kurdeleyle süsleyeceğiniz tırnaklarınız, 14 Şubat ruhuna en yakışan modellerden biri!

Pembe ve Kırmızı

@natalieholtnailartist

İnce pembe çizgilerle oluşturulan bazın üzerine kırmızı minik kalpler eklenerek hazırlana bu model, 14 Şubat’ın sade ve sevimli görünümlerinden biri olmaya aday.