Zamansız Ve Cool Reebok Sonbahar Koleksiyonu!

Geçmişten günümüze klasikleşmiş tarzıyla öne çıkan Reebok, cool ve enerjik tasarımlarıyla kadınlara ve erkeklere birçok model alternatifi sunuyor. Zamansız modelleri trend dokunuşlarla yorumlayan Reebok’ın Sonbahar/Kış Koleksiyonu stilinize özgün bir dokunuş yapacak! 

Zamansız Ve Cool Reebok Sonbahar Koleksiyonu!

İkonik modelleriyle her dönem trendlere yön veren Reebok, yeni sezonda koleksiyonuyla tarzınıza eşlik ediyor. Basketbol kültüründen ilham alınarak tasarlanan BB4000 II Koleksiyonu, otantik silüeti ile dikkatleri adımlara çekiyor. Siyah ve beyaz rengin hakimiyetindeki modeller, sokak kültürünü yansıtan ikonik çizgilerle süslenerek zamansız bir stil yaratıyor. Ayakkabının üst kısmında kullanılan deri malzeme dayanıklılık sunarken, orta tabanda bulunan EVA yastıklama yaparak gün boyu adımlara konfor katıyor. Dış tabanında kullanılan kauçuk ise farklı zeminlerde güçlü tutuş sağlıyor. Tarz sahibi detaylarıyla lifestyle kombinlere en havalı şekilde eşlik eden ve her gardıropta olması gereken BB400 II modeli basketbol oynarken de tercih edilebiliyor.  

Kort kültüründen ilham alınarak tasarlanan Reebok Club C 85 koleksiyonu ise minimalist tarzıyla öne çıkıyor. Hem casual hem sportif kombinlerin eşlikçisi olacak modellerin üst kısmında kullanılan yeşil detaylı Reebok logosu ise vintage bir görünüm katıyor. 

Geri dönüştürülmüş malzemelerden tasarlanan Reebok Floatride 5 koleksiyonu, ekstra nefes alabilen yapısıyla dikkat çekiyor ve regular fit yapısı ile ayağı kavrayarak adımlara konfor katıyor. Dış tabanında kullanılan dayanıklı malzeme ise farklı zeminlerde üst düzey tutuş sağlayarak sportif tarzdan vazgeçemeyenlerin favorisi oluyor!

Reebok’un ikonikleşen koleksiyonlarının yeniden yorumlandığı modellerini incelemek isterseniz Reebok mağazalarına uğrayabilir veya www.reebok.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.