Yüksek Etkili Saf Retinol Konsantrasyonu: Retinol Boost+

Dermatoloji alanındaki 90 yılı aşkın deneyimi ve cilt sağlığı alanındaki araştırmaları ile dermatologların önerdiği lider cilt bakım markası Neutrogena, markanın en güçlü formülünün baş rolde olduğu Retinol Boost serisi ile parlaklık ve nem kaybı ve leke görünümüyle savaşıyor.  

Yüksek Etkili Saf Retinol Konsantrasyonu: Retinol Boost+

Cildi bir haftada daha sağlıklı ve genç bir görünüme kavuşturan ürünler, içeriğindeki dermatologların altın standardı olan ve kolajen üretimini bir haftada üç katına çıkaran saf retinol, mersin bitkisi yaprağı özü ve hiyalüronik asit ile yaşlanma belirtilerini azaltıyor. 

Seriye yeni katılan Retinol Boost+, retinole alışkın ciltler için en yüksek saf retinol konsantrasyonunu sunuyor. Neutrogena Retinol Boost+ Yoğun Gece Serumu ve Neutrogena Retinol Boost+ Yenileyici Bakım Kremi ile yaşlanma karşıtı cilt bakım rutininizi bir adım ileriye götürmenizi sağlıyor. 

Amerikalı dermatologların önerdiği bir numaralı retinol markası NeutrogenaRetinol Boost serisi ile deneyenlerin %100’ünde (ürünü bir hafta kullanan 39 tüketici ile yapılan araştırma doğrultusunda) dermatolojik olarak kanıtlanmış gözle görülür etki ortaya koyuyor.

Retinol Boost+ Yoğun Gece Serumu

Yüksek Etkili Saf Retinol Konsantrasyonu: Retinol Boost+

Saf retinol içeren hafif ve ipeksi serum, daha genç ve sağlıklı görünen bir cilt için ince çizgiler ve kırışıklıkların azalmasına yardımcı oluyor. Pürüzsüz bir görünüm için cildi anında nemlendirir, cilt tonu eşitlemeye yardımcı olur ve doku yenilenmesini destekleyerek daha genç ve sağlıklı görünen bir cildi hedefler.

Retinol Boost+ Yenileyici Bakım Kremi

Saf retinol içeren formülü ile kırışıklık, kuruluk, sıkılık ve ışıltı kaybının yanı sıra yaş almayla oluşan koyu lekeler gibi gözle görülür yaşlanma belirtileriyle savaşır. Cildin alt tabakasına ulaşan saf retinol sayesinde yerleşmiş kırışıklıklar dahil gözle görünen yaşlanma belirtilerinin giderilmesine yardımcı olur.