Yoskine’nin Japan Pure Koleksiyonu Gratislerde

Japonya’da en çok tercih edilen markalardan biri olan Yoskine’nin Japan Pure koleksiyonu Gratislerde satışa sunuldu. Yalnızca Gratis mağazalarında bulunan Yoskine Japan Pure koleksiyonunda aydınlatıcı tonik, safir peeling ve duo-enzim soyucu peeling ürünleri yer alıyor.

Dünya markalarını Türk tüketicisi ile buluşturmaya devam eden Gratis, Japonya’dan ithal edilen Yoskine’yi özel markaları arasında ekledi. Türkiye’nin kişisel bakım marketi Gratis, Japonların güzellik sırrı olan Yoskine markasının Japan Pure koleksiyonunu tüketicileri ile buluşturdu.  Yenilikçi teknolojilerle geliştirilen Yoskine’nin Japan Pure koleksiyonunda yer alan ürünler, cildin nem seviyesini arttırmaya, cilt tonunu eşitlemeye ve cildin aydınlık görünmesine yardımcı oluyor.

Her cilt tipine uygun ürünleriyle Türkiye’de yalnızca Gratis mağazalarında, Gratis.com’da ve Gratis Beauty noktalarında yer alan Yoskine’nin Japan Pure koleksiyonunda aydınlatıcı tonik, safir peeling ve duo-enzim soyucu peeling bulunuyor.

Yoskine Japan Pure Aydınlatıcı Tonik

Satsuma mandalina özü içeriği ile cildin ışıltı kazanmasına yardım eden Yoskine Japan Pure Aydınlatıcı Tonik, mandelik asit içeriyor. Cildin kirden arındırılmasına, cilt lekelerinin aydınlatılmasına ve gözeneklerin küçülmesine yardımcı olan Yoskine Japan Pure Aydınlatıcı Tonik, 356 TL’den satışa sunuluyor.

Yoskine Japan Pure Safir Peeling

Formülündeki pirinç tozu ve safir mikro kristalleri ile ciltteki gözeneklere hızlıca nüfuz ederek kir, yağ, ölü deri gibi cilt kalıntılarını temizlemeye yardımcı olan Yoskine Japan Pure Safir Peeling, cildi derinlemesine nemlendiriyor ve pürüzsüz bir görünüm sağlıyor. Cilt tonunu eşitleyen ve cildin daha aydınlık görünmesini sağlayan Yoskine Japan Pure Safir Peeling, 356 TL’den satışa sunuluyor.

Yoskine Japan Pure Soyucu Peeling

İçerisindekidoğal proteolitik balkabağı ve papaya biyoenzim ile cildin kir ve kalıntılardan nazikçe temizlenmesine yardımcı olan Yoskine Japan Pure Soyucu Peeling, kırışıklık oluşumunu önlüyor ve yüksek nemlendirme sağlıyor. Cilt tonunu eşitleyerek tazelenmiş bir cilt etkisi yaratan Yoskine Japan Pure Soyucu Peeling, 356 TL’den satışa sunuluyor.