Yorgun Gözlerinizi Anında Tazeleyin

Gözler kalbin aynasıdır derler. Ama gözler sadece kalbin değil, yaşlanmanın ve yorgunluğun da aynası oluyor. İsveçli güzellik teknoloji markası FOREO, göz çevresindeki koyu renk halkalar, çizgiler, yorgunluk belirtileriyle aydınlatıcı göz masajı yapan mucizevi ürünü IRIS, 2 dakikada süper etkili yüz bakım terapisi cihazı UFO™ 2 ve Shimmer Freak maske ile savaşıyor.

Göz çevresi, hassas yapısı nedeniyle stres, yorgunluk, hava kirliliği, kötü beslenme gibi etkenlerin belirtilerini ortaya seriyor. Yaş aldıkça ortaya çıkan elastikiyet kaybı, yağ dokusundaki erime gibi doğal etkenler de kendini ilk olarak göz çevresinde belli ediyor. Vücudumuzdaki en ince deri yapısına sahip göz çevresi bu nedenle ayrı bir özen istiyor. Bakım yaparken göz çevresini de ihmal etmemek, özel ürünlerle ekstra koruma sağlamak gerekiyor. İsveçli güzellik teknoloji markası FOREO, aydınlatıcı göz masajı yapan mucizevi ürünü IRIS, 2 dakikada süper etkili yüz bakım terapisi cihazı UFO™ 2 ve Shimmer Freak maske ile göz çevresindeki yorgun görünümü azaltıp yaşlanma karşıtı bakım yapıyor.

İlhamını lenfatik göz masajlarından alıyor
Yumuşak silikon yapısıyla hassas bir yapıya sahip olan göz çevresinde kullanılmak için tasarlanan ve Asya’da uygulanan lenfatik göz masajlarından ilham alan IRIS, T-Sonic™ teknolojisiyle göz çevresine nazikçe masaj yapıyor. Bu sayede koyu renk halkalarının, gözaltı torbalarının ve ince çizgilerin görünümünü azaltmaya yardımcı olan IRIS’in iki farklı modu bulunuyor. Pure Mode’da, yaşlanma belirtilerini gelişmeye başlamadan önce önlemek için hafif vurma hareketleriyle manuel masaj hissini nazikçe tekrarlıyor. Spa Modu ise daha belirgin yaşlanma belirtilerini silmek için hafifçe vurmayı hassas titreşimlerle birleştiriyor. Bunun yanı sıra IRIS, kreminizin ya da serumunuzun cildinize daha iyi nüfuz etmesini sağlayarak etkinliğini belirgin şekilde artırıyor.

Göz çevresini kafein mucizesiyle tazeleyin
2 dakikada süper etkili yüz bakım terapisi cihazı UFO™ 2 ve UFO™ 2 ile entegre bir şekilde çalışan Shimmer Freak maske, sadece iki dakikada göz çevresindeki hassas cildi tazeleyip yorgunluk belirtilerini ortadan kaldırıyor. Kriyoterapi ve termoterapi modlarıyla aktif maske bileşenlerinin cildin derinliklerine işlemesini sağlayan UFO™ 2, 8 ışıktan oluşan tam spektrum LED ışık teknolojisiyle yaşlanma etkilerini ve cilt kusurlarını azaltmaya, renk tonunu dengelemeye yardımcı oluyor. Antioksidanlar açısından zengin olan kafein içeren Shimmer Freak, daha pürüzsüz, daha parlak bir görünüm için cilde enerji veriyor. Gül suyu ile cildi nemlendirip yenilerken, niasinamid’in onarıcı etkisiyle cilde ışıltı katıyor. Paraben, fenoksietanol, silikon, disodyum, mineral yağlar içermeyen Shimmer Freak, tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun.