Yılın İlk Sürprizi Mara Body Yoğurt Serisi!

Mara Kozmetik vücut bakımını eğlenceye dönüştüren yepyeni ürünü Mara Body Yoğurt serisi ile 2024’ün ilk sürprizine imza atıyor.

Yılın İlk Sürprizi Mara Body Yoğurt Serisi!

İştah kabartan egzotik kokuya sahip beş farklı vücut losyonundan oluşan seri, çok hızlı emilebilen hafif yapısı ile hemen sür-çık imkânı sunarken, içeriğinde bulunan değerli yağlarla cildinizin ihtiyacı olan bakımı nazikçe sağlıyor. 

Pratik, inovatif, birbirinden özgün ürünleri ile kadınların yaşamını kolaylaştıran Mara Kozmetik, yeni yılda da yepyeni ürünlerle kadınların yanında olmaya devam ediyor. Mara, vücut bakımını eğlenceye dönüştüren ürünü Mara Body Yoğurt serisini kullanıcılarıyla buluşturuyor.

Mara Body Yoğurt serisi egzotik meyvelerin baş döndüren kokularıyla cezbederken, cildinizin bakımı için ihtiyacı olan besini nazikçe sunuyor. Avokado&Lime, Coconut&Almont, Honey&Vanilla, Mango&Peach ve Blueberry&Passion olmak üzere beş farklı vücut losyonundan oluşan seri, çok hızlı emilebilen hafif yapısı ile hemen sür-çık imkânı yaratıyor.

Özellikle içeriğinde bulunan değerli yağlar; E vitamini ve Panthenol ile cildinizin nemlenmesine destek olan seri, parlak ve sağlıklı görünmesine de yardımcı oluyor. Antioksidan özelliği sayesinde cildin özellikle güneş karşısında maruz kaldığı hasarların onarılmasına da katkı sağlayan seri, yağlılık hissi bırakmadan daha pürüzsüz ve canlı bir cilt görünümüne kavuşturuyor.