Yeni Yılda Deotak’la Ter Kokusunu Dert Etmeden Yaşa!

Deotak, yeni yılda en bakımlı halinizi gözler önüne sermenize katkı sağlıyor ve sizi yıl boyunca ter kokusuna karşı 7 kat etki* ile koruyor.

Yeni yılı pek çok farklı umutla karşılarız. Yeni bir yıl; yeni hayaller, yeni hedefler ve yeni bir seni temsil eder. Değişime oldukça açık olduğumuz bu dönemde bakım rutinlerimiz de değişiklik gösterebiliyor. Bu noktada Deotak, yeni yılı ter kokusunu endişe etmeden karşılamanızı ve tüm anlarınızı doyasıya yaşamanıza yardımcı oluyor. 

Ter kokusuna karşı 7 kat etkili* Deotak, dermatolojik olarak test edilen krem ve roll-on deodorantlarıyla yeni yılda ter kokmaktan endişelenmek istemeyen herkesin dileğini gerçekleştiriyor. 

Kış aylarında soğuktan ekstra nemlendirmeye ihtiyaç duyan cildinizi de düşünen Deotak, içerisinde bulunan D-panthenol katkılı formülüyle yalnızca kötü kokuları yok etmekle kalmayıp cilde nemlendirme de sağlıyor. 

Deotak Classic Krem Deodorant, her cilt yapısına uyum sağlayarak yılın tüm günlerinde uzun süreli koruma sunuyor. Hassas ciltler için özel olarak formüle edilen Deotak Soft Krem Deodorant, içerisinde bulunan Allontoin ile cilde ferahlık hissi verirken rahatsız etmiyor. 

Yılın her anını yoğun bir tempo içerisinde geçirenlerin tercih edeceği Deotak Plus Krem Deodorant ise içeriğindeki Tea Tree Oil ile ter kokusuna karşı ekstra koruma sağlayarak bulunduğunuz her ortamda rahatça hareket etmenize imkân tanıyor. 

Deotak Fresh Krem Deodorant, formülündeki mentol sayesinde tazelik hissi arayanların tercihi oluyor. 

Deotak Invisible for Women ve Invisible for Men koyu renklerde rahatlıkla kullanmanızı sağlayarak iz bırakmıyorken; Deotak Orijinal for Women ve Men ise yapışkanlık hissi yaratmadan etkin koruma sağlıyor. 

Siz de yeni yıla ter kokusundan arınmış ve ferahlamış bir şekilde girmek istiyorsanız dilek listenizden artık bir maddeyi çıkarabilirsiniz.