Yeni Yıl Sofraları, Pizza Hut’ın Enfes Lezzetleriyle Taçlanıyor…

Birbirinden güzel çeşitleriyle farklı tatlar sunan Pizza Hut, şeflerin özenle hazırladığı pizzaları ile yeni yılı karşılamaya hazırlanıyor.

İş Gıda çatısı altında faaliyet gösteren Pizza Hut, yeni yılda da damakları şenlendiren enfes lezzetlerini sevenleriyle buluşturuyor. Türkiye’ye pizzayı sevdiren Pizza Hut, her zevke hitap eden 18 farklı pizza seçeneği, birbirinden leziz yan ürünleri ve çeşitleriyle yılbaşı sofralarını taçlandırıyor.

İçeriğindeki özel pizza sosu, Pizza Hut’a has minik kebap topları ve mozarella peyniri ile farklılaşan Süper Supreme tadına hayran bırakırken, tam 12 malzemeli Superboll dolu dolu malzemesiyle adeta bir lezzet şöleni sunuyor.

Nefis pizzaların yanı sıra birbirinden farklı yan ürünler de sunan Pizza Hut, yılbaşı sofralarınıza benzersiz bir dokunuş katarak özel tariflerle hazırlanan pizza menülerini Wingstreet kemikli veya kemiksiz kanatları ve çeşitli soslarıyla tamamlıyor. Çıtır çıtır, doyurucu ve kabarık pan hamurunun mucidi Pizza Hut, özel mayaladığı leziz pan hamuruyla yapılan Çokomania, Bombe ve Sufle tatlılarıyla sevenlerini şımartıyor.

Enfes baharatlı pizza sosu, özel üretilen mozarella peyniri, ince, pan ve normal her damak zevkine uygun tazecik hamur seçenekleriyle Pizza Hut, lezzet konusunda sınırları zorluyor. Susamlı peynirli kenarları ise her ısırıkta unutulmaz bir lezzet sunuyor.

Pizza Hut Yeni Yılı Dumanı Üstünde Tüten Bir Kampanya ile Karşılıyor…

Pizza Hut’tan, 25 Aralık – 7 Ocak tarihleri arasında geçerli olan bu muhteşem kampanya, web sitesi ve mobil uygulamasından yapılan ’YENIYIL’ kodlu 200 TL ve üzeri siparişlerde 50 TL indirim imkânı sunuyor.

Tek ya da çift kişilik ve daha kalabalık gruplar için özel avantajlı paketlerle tüm satış kanallarında yer alan Pizza Hut, yeni yıla özel lezzetleri ve kampanyalarıyla merhaba diyor.