YENİ VE GARİP GÜZELLİK TRENDİ: KALICI ÇİL DÖVMESİ

O da ne dediğinizi duyar gibi oluyoruz. Ama ön yargılarınızı bir rafa kaldırın ve fotoğraflara bir göz atın. Bu çılgın trendin hiç de fena fikir olmadığını göreceksiniz. Tabii çil sevenlerdenseniz.

Yüze kalıcı olarak uygulanan çil dövmesi, micro-blading denen kalıcı makyaj sanatının en etkili tekniğine oldukça benzer bir teknikle uygulanıyor. Yani kaşınıza kalıcı bir form veriyorken, çil dövmesini de deneyebilirsiniz. Sonuç son derece doğal ve farklı!

Dünya çapında yeni bir güzellik trendi haline gelen çil dövmesini ister hali hazırda bulunan çillerinizi öne çıkarmak ve çoğaltmak için isterseniz hep özendiğiniz ama hiç sahip olmadığınız çilli görünümü yaratmak için yaptırabilirsiniz.

Her dövme de olduğu gibi, ilk yapıldığında çillerin rengi koyu ve yoğun bir görünüm kazanıyor, bu da son derece yapay durabiliyor. Ama zaman geçtikçe dövmenizin rengi biraz daha soluklaşarak çok doğal bir hal alıyor.

Yüz dövmesi yaptıran ve daha da güzelleşen suratları görmek isterseniz galeriye göz atın.

Çil seviyorsanız tek yöntem kalıcı makyaj uygulaması değil tabii ki. Öncelikle çil kalemlerini denemenizi ve bu büyük kararı vermeden heves mi gerçek aşk mı karar vermenizi öneririz.