Yeni Activia Probiyotikli Shake Lansmanına Özel “Bağırsakta İyilik Hareketi Müzesi” Açıldı!

Activia, Akaretler Sıraevler No:43’te açtığı Bağırsakta İyilik Hareketi Müzesi’nde yeni ürünü Probiyotikli Shake’i, iyi hisset teması ile tüketicileriyle buluştururken, eğlenceli ve öğretici bir sindirim sistemi yolculuğuna da çıkarıyor.

İçerdiği milyarlarca probiyotik sayesinde, sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olan ürünleriyle ön plana çıkan Activia, sindirim sistemini üç boyutlu canlandırarak anlatan “Bağırsakta İyilik Hareketi Müzesi”nde yeni ürünü Probiyotikli Shake’i, iyi hisset temasıyla ilk kez tüketicilerle buluşturdu. Binaya girildiği andan itibaren sindirim sistemi yolculuğuna çıkılan müzede, her bir oda sindirim sistemi organlarını temsil ederken, fotoğraf çekim alanları ve Uzman Diyetisyen Nilay Keçeci’nin Activia ürünleriyle hazırlanmış özel tarifleri müze ziyaretçilerini bekliyor.

Akaretler Sıraevler No:43’te açılan müzede, Activia’nın yeni trend formatıyla öne çıkan ve günün her anında iyi hissetmek isteyenler için tasarladığı yeni ürünü Activia Probiyotikli Shake de tanıtıldı. Activia Probiyotikli Shake yenilikçi bardak formatının yanı sıra içerdiği meyveler ve yeşil çay ile farklı bir deneyim yaratırken, içerisindeki çalışkan probiyotikler bağırsaklara canlı şekilde ulaşarak sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı oluyor. Narlı, ananaslı ve ahududulu çeşitleriyle farklı damaklara hitap ediyor.

Uzman Diyetisyen Nilay Keçeci ve Activia Dijital Marka Yüzü Cemal Can Canseven’in ev sahipliğinde gerçekleşen açılış etkinliğinde konuşan Activia Pazarlama Lideri Nida Benan Özer, Activia adına kurulan müze için “İyi hisset  temasıyla tanıttığımız yeni ürünümüz Activia Probiyotikli Shake’in lansmanı ile birlikte Activia Bağırsakta İyilik Hareketi Müzesi’nde herkesi sindirim sisteminde bir yolculuğa çıkarmayı hedefledik. Probiyotiklerin önemi, ikinci beynimiz bağırsaklar ve tüm sindirim sistemi hakkında eğlenceli ve interaktif içeriklerle dolu müzemize herkesi davet ediyoruz.” dedi.

Activia Bağırsakta İyilik Hareketi Müzesi’nde Neler Oluyor?  

Açılış etkinliğinde Nida Benan Özer’in moderasyonunda, Uzman Diyetisyen Nilay Keçeci’nin bağırsak dengesini, sindirim sisteminde probiyotiklerin önemini ve sağlıklı yaşam tüyolarını aktardığı, Cemal Can Canseven’in günlük yaşantısında Activia’nın yerinden bahsettiği keyifli sohbetin ardından ise konuklar Activia Bağırsakta İyilik Hareketi Müzesi’ni keşfe çıktılar. 

Tüm ziyaretçiler müze girişinde kendilerini adeta ağzın içinde bulduktan sonra, yemek borusundan geçerek heyecanlı bir sindirim sistemi yolculuğuna başlama fırsatı elde ediyor. Merdivenlerde sindirim sistemiyle ilgili renkli ve bilgilendirici içeriklerle karşılanarak müze gezisine devam ediyor ve üst katta mide odasında midenin besin depolamasını temsil eden bir top havuzu ve mide çeperini yansıtan tüylü duvarlar davetlilere eğlenceli dakikalar yaşatıyor. İkinci beyin bağırsağın karmaşık yapısını aktaran tüplerden ve ince bağırsağın villuslü yapısını yansıtan renkli deniz makarnalarından oluşturulan duvarlara kadar tüm sindirim sistemi yolculuğu Activia Bağırsakta İyilik Hareketi Müzesi’nde davetlilerle buluşuyor. 

Bağırsakta İyilik Hareketi Müzesi 26 Mayıs’a kadar ziyaretçilerini bekliyor!

Activia Bağırsakta İyilik Hareketi Müzesi, 26 Mayıs’a kadar, 12.00-20.00 saatleri arasında ücretsiz olarak, Akaretler Sıraevler No:43’te ziyaretçilerini ağırlayacak. Müzede eğlenceli ve öğretici bir sindirim sistemi yolculuğuna çıkmanın yanı sıra güzel havanın tadını çıkarmak isteyenler, binanın bahçesinde dinlenip, Activia’nın iyi hisset temasıyla tanıttığı yeni ürünü Probiyotikli Shake lezzetlerini tadabilecek. Ayrıca müze turu sonunda ziyaretçilere Uzman Diyetisyen Nilay Keçeci’nin tarifleriyle hazırlanan Activia’lı birbirinden lezzetli ikramlar sunulacak.