Yemeksepeti, Yeni Yılın ‘100 Güldüren’ Yeni Kampanyasını Başlattı

Türkiye’de hızlı ticaretin öncü markası Yemeksepeti, 2024’ün ilk kampanyasıyla kullanıcılarına benzersiz bir fırsat sunarken, seçkin restoranlarla iş birliğini de güçlendiriyor. 

Yemeksepeti, Yeni Yılın ‘100 Güldüren’ Yeni Kampanyasını Başlattı

“Türkiye’nin Lovemark’ları 2023″ araştırmasında “Yemek Siparişi” kategorisinde Türkiye’nin en sevdiği markası seçilen ve 2023 yılında yaptığı kampanyalarla 3 milyar TL’yi aşan indirim dağıtan Yemeksepeti, 2024 yılına yine kullanıcı dostu kampanyalarla başladı.

Daha fazla çeşitlilik ve lezzet

Yemeksepeti kullanıcılarının bütçelerini koruyarak çeşitli lezzetlerden yararlanmalarını amaçlayan kampanya, uygun fiyatlar ve geniş restoran çeşitliliğiyle, her kullanıcıya hitap eden bir yemek deneyimi vadediyor.

Burger, pizza, tavuk, sağlıklı yiyecekler, Türk yemekleri (lahmacun, çiğ köfte, kebap), içecek ve tatlı gibi en popüler ürünler üzerine yoğunlaşan bu kampanya ile Yemeksepeti, kullanıcılarına geniş yemek alternatifleri sunmakla kalmayıp, aynı zamanda her bütçeye uygun lezzetli seçenekler de sağlıyor.

Kullanıcılara daha fazla restoran ve menü seçeneği sunarak, keyifli ve uygun fiyatlı bir yemek deneyimi sağlamayı hedefleyen kampanyadan faydalanmak için Yemeksepeti kullanıcıları “SEPETTE100” kupon kodunu bir defadan fazla kullanabiliyorlar.