Yazın Yanınızdan Ayıramayacağınız İkonik Estée Lauder Ürünleri İle Işıldayın!

Bu yaz, Estée Lauder ürünleri ile cildinizi şımartın ve her an bakımlı olmanın keyfini çıkarın.

Sıcak havalar, parlak güneş ve tatil planları derken cildinizi ve güzelliğinizi korumak hiç bu kadar önemli olmamıştı. EstéeLauder, yaz aylarında plaj çantalarından ayırılmayacak ikonik ürünleri cildinize hak ettiği özeni gösterirken ışıltılı görünümler ile yaz boyunca ciltlere göz kamaştıran parlaklık sağlıyor.

Advance Night Repair Serum:

1 serumda 7 mucizevi etkisi ile cildi sıkılaştırır, nemlendirir, anti-oksidan koruması sağlar, cilt tonunu eşitler, cilt bariyerini güçlendirir, aydınlık cilt görünümü sağlar ve çizgi görünümünde azalmaya yardımcı olur.

Revitalizing Supreme+ Nemlendirici SPF 25:

Cildi sıkılaştırır ve lifting etkili bir görünüm sağlar. Cildi derinlemesine nemlendirirken SPF 25 ve anti-oksidan içeriği sayesinde  cildin UVA/UVB ışınlarının zararlı etkilerine ve diğer çevresel hasarlara karşı korunmasına yardımcı olur.

Double Wear Sheer Fondöten:

Gün boyu kalıcı formülü ve doğal bitişi ile kendi cildinizin en taze, ışıltılı ve sağlıklı görünümünü açığa çıkarır. Hafif ve likit formulü ile cildinizde ağırlık yapmadan pürüzsüz bir görünüm sağlar. Ayrıca SPF 20 içeriği ile cildi UVA/UVB ışınlarının zararlı etkilerine karşı korur.

Sumptuous Extreme Suya Dayanıklı Maskara:

Kirpiklerinizde ekstra hacim, ekstra uzunluk ve kıvrım, üstelik suya 10 saat dayanıklıdır, topaklanma ve bulaşma yapmaz. Plajda da göz alıcı bakışlara sahip olmanızı sağlar.

Double Wear Suya Dayanıklı Jel Göz Kalemi:

Yüksek pigmentli jel formülüyle kolayca uygulanabilen bu kalemlerin kadifemsi mücevher tonları, göze çarpan metalik renkleri ve romantik ışıltıları ile makyajınızı renklendirebilir; dağıtıcı sünger ucu ile dumanlı göz makyajı görünümü yaratabilirsiniz.

Pure Color Explicit Slick Shine Ruj:

Yoğun parlaklık ve cesur renklere sahip bu rujlar yaz makyaj çantanızın vazgeçilmezi olacak. pürüzsüz ve kremsi yapısı ile kolayca uygulanır, 8 saat boyunca kalıcıdır, anında dudakları dolgunlaştırır ve yumuşatır.

Bronze Goddess Aydınlatıcı Jel Pudra:

Güneşin ışıltısını cildinizde hissettirecek yumuşak dokusu ile cildinizde adeta bir inci ışıltısı yaratır. Yanaklarınızın üst kısımlarına ve alnınıza uygulayarak ışıltılı bir makyaj görünümü elde edebilirsiniz.

Bronze Goddess Işıltılı Vücut Aydınlatıcı:

Işıltılı vücut jelini vücudunuza uygulayarak anında ışıltılı bronz bir ışıltı elde edebilirsiniz.