Yazın sıcaklığı ve parlaklığı göz makyajınıza gölge düşürmesin essence’den göz makyajına renkli bir dokunuş!

essence yazı renkli, iddialı ve çarpıcı göz makyajı ürünleriyle taçlandırıyor. Yaza gözleriyle renk katmak isteyenlere seslenen yeni ürünler 9 farklı renkte göz farı, 4 farklı renkte kaş kalemi ve takma kirpik etkisi veren maskaradan oluşuyor. essence princess hacim artırma efektli waterproof maskara takma kirpik etkisi vermesinin yanı sıra waterproof özelliği ile de plajda, havuzda her yerde kirpiklerinizin kusursuz görünmesini sağlıyor. Kirpikleriniz hem uzun hem de dolgun görünerek sizi gün boyu şımartacak.

Yazın renkleri gözlerinizde parlasın

essence sizi gözlerinizin ışıltısını dışarı yansıtmaya davet ediyor. İddialı bir göz makyajının olmazsa olmazı göz farları essence’nin 9 farklı rengiyle adeta bir renk karnavalına dönüşüyor. Hem mat hem parlak renklerden oluşan göz farlarını ister tek tek uygulayabilir, isterseniz de kendi renk paletinizi oluşturarak birkaçını bir arada uygulayabilirsiniz.

essence’nin yeni, yarı kalıcı kaş kalemleri ise kaşları şekillendirmeyi kolaylaştırmasıyla dikkat çekiyor. 4 farklı rengi ile göz alan essence kaş kalemleri üç noktalı keçe ucuyla kolayca uygulanabiliyor ve makyaj temizleyici ile kolayca çıkarılabiliyor.