Yaza Pürüsüz Bir Ten ile Hazır Olun

Evde rahatlıkla sağlıklı bir şekilde istenmeyen tüylerinizden kurtulmak ve yazın pürüzsüz bir tene sahip olmak istiyorsanız, pratik çözüm sunan Medisana IPL 860 cihazı tam size göre!  

Tıraştan, ağdadan ve cımbızdan sıkılmadınız mı? Yeterince ağrı, kırmızı şişlikler, batıklar ve kesikler yaşamadınız mı? Geleneksel epilasyon yöntemlerini kullanmak cildi ciddi şekilde tahriş edebilir. Kalıcı, sağlıklı ve pratik bir çözüm istiyorsanız, vücudunuzdaki istenmeyen tüylerden Medisana IPL 860 cihazı ile kurtulmanız mümkün.

IPL teknolojisi, geleneksel epilasyon yöntemlerinden daha kalıcı çözüm arayanlar arasında popülaritesini arttırıyor. Evde rahatlıkla kullanabileceğiniz Medisana IPL 860, kıl foliküllerinin yapısını değiştiriyor ve oluşumlarını engelliyor. Yüz, kol, bacak, bikini gibi vücudunuzun farklı bölgelerinde kızarıklıklar, tahriş, kesikler ve batıklar olmadan ağrısız bir işlem sağlayan IPL ile 4 seans düzenli kullanımda %50 azalma elde edebilirsiniz. Ten ve tüy renginize göre otomatik atış yoğunluğunu ayarlayabildiği gibi 5 farklı yoğunluk modu arasında manuel olarak da geçiş sağlayabilme imkanı sunuyor. UV filtresi ile cildinizi zararlı ışınlardan koruyarak işlem yapmanızı sağlıyor.

Hızlı, pratik, acısız ve Alman güvenilirliğiyle tüylerinizden Medisana IPL 860 ile kurtulun ve yaza pürüsüz bir ten ile hazır olun!