Yaz Tatiline Konforlu Timberland Stili Eşlik Etsin!

Bu yaz adımları gün boyu rahatlık tamamlıyor. İkonik Timberland kadın ve erkek tekne ayakkabıları sezon koleksiyonlarında öne çıkarken, yenilikçi sneaker modelleri yazın ihtiyaç duyulan konforu sağlıyor. Timberland’in kadın sandaletleri yenilikçi taban teknolojileri, ultra hafiflik özellikleri ve ilhamını olduğu kadar içeriğini de doğanın kendisinden alan çevre dostu materyalleriyle ayrışıyor.

Timberland’in yaz sezonu koleksiyonlarında yenilikçi sandalatler, ultra hafif inovatif sneakerlar ve ikonik tekne ayakkabıları yer alıyor. Her zaman olduğu gibi çevre dostu materyalleriyle ve inovasyon özellikleriyle ayrışan Timberland S22 kadın ve erkek ayakkabı koleksiyonlarında hafiflik ve konfor bir arada sunuluyor.

Zamansız bir ikon: Timberland Tekne Ayakkabıları

Sahil kasabalarının rahat yaşam tarzından esinlenen, yumuşak deri, el işçiliği ve esnek taban özellikleriyle ayrışan ikonik Timberland tekne ayakkabıları, 1978 yılından bu yana ısınan aylarda ayaklara stil ve konfor katmak için hayatımızda yer alıyor. Esnek deri ve birinci sınıf kumaşlardan üretilen yumuşak deri ve esnek taban özelliklerine sahip tekne ayakkabıları koleksiyonu, yaz aylarının şık ve rahat kombinlerini tamamlıyor.

İkonik tekne ayakkabıları modelleri, dayanıklı kauçuk ve iz yapmayan yivli dış tabana sahip. Bordo, kahverengi, lacivert gibi renklerle öne çıkan klasik model ayaklarda ekstra konfor ve yumuşaklık sağlamak için, ön tabanın altında ekstra EVA taban barındırıyor. Timberland’in kadın ve erkek tekne ayakkabıları; su, enerji ve atık yönetim uygulamaları ile gümüş derece ile sınıflandırılan sürdürülebilir Leather Working Group tabakhanelerinde elde edilen birinci sınıf sırçalı deriden üretildi. (2.099TL)

İkonik tekne ayakkabıları, progresif stiliyle de karşımızda

Bu sezon Timberland’in en çevreci GreenStride™ tabanları ve Rejeneratif Deri kullanımı ile ortaya yeni nesil tekne ayakkabıları koleksiyonu çıkıyor.İlhamını Timberland’in el yapımı ikonik tekne ayakkabılarından alan sezonun yenisi GreenStride™ Ray City EK+ Kadın Tekne Ayakkabıları (2.499TL) beyaz, siyah ve kahverengi deri ve kalın kauçuk alt tabana sahip.

Yenilikçi erkek modellerinde ise hafiflik ve rahatlık özellikleriyle ayrışan, en az yüzde 50 geri dönüştürülmüş plastik içeren ReBOTL™ kumaş astar ve ekstra rahatlık için yastıklama sunan EVA karışımlı köpük orta taban özellikleriyle öne çıkan ürünler yer alıyor. GreenStride™ TBL® Originals Ultra EK+ Erkek Tekne Ayakkabıları (2.719TL) kahve nubuk ve koyu kahverengi deri alternatiflerine sahip.

Klasik 3 delikli tekne ayakkabılarını dayanıklı ve tırtıklı bot tabanlarıyla buluşturan, yastık dolgulu EVA orta tabana sahip modeller de bu sezon yine bizlerle. Tüm Timberland modelleri gibi çevre dostu olan ve Better Leather deri ile üretilen kadın ve erkek modeller kauçuk dış tabanları sayesinde ekstra konfor sunuyor. (2.499TL)