Yaz Sezonunun Yükselen Yıldızı: Saye

Bartın’ın en lüks ve kaliteli mekanları arasında yer alan Saye Restoran’lar iki farklı lokasyonda, yaz sezonunda da misafirleri ile buluşmaya devam ediyor. Batı Karadeniz’in en gözde mekanları olan Saye Restoran’lar , Bartın şehir merkezinde ve İnkum’da yer alan iki şubesinde yepyeni kokteyl seçenekleri ile yazı kucaklamaya hazır!

Batı Karadeniz’e yeni bir gusto kazandırarak bölgenin tüketim alışkanlıklarını değiştiren başarılı girişimci Alp Murat Çetinkale, kurucusu olduğu Saye Restoran’lar ile yeni sezona muhteşem bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Sıcak yaz akşamlarında sevdiklerinizle birlikte keyifli vakit geçireceğiniz Saye’nin İnkum şubesi bu sene 4. sezonunu kutluyor. İnkum’un muhteşem gün batımı manzarası ve Saye lezzetlerinin birleşimi ile muhteşem bir ambiyans sunan Saye İnkum bu sezon misafirlerine, Saye’nin Bartın şubesindeki gibi bir de bar alternatifi sunuyor.

Saye’nin Menüsüne Bircan Çelik İmzalı Yepyeni Kokteyller Ekleniyor!

İstanbul’un kokteyl trendlerini belirleyen ve en ünlü mekanların kokteyl menülerinde imzası bulunan Coctail Mafia’nın kurucularından Bircan Çelik, Bodrum ve Çeşme’deki pek çok mekanın ardından Alp Murat Çetinkale’nin mekanları için Bartın’a gelerek yeni kokteyl reçeteleri ile yepyeni kokteyller oluşturdu. Bircan Çelik Saye ekibine verdiği özel eğitimlerin ardından Saye müşterileri için de workshop’ar düzenledi. Bircan Çelik’in en yeni reçeteleri ile oluşturulan yepyeni ve birbirinden nefis kokteyller hem Saye İnkum’da hem de Saye Bartın’da deneyimlenebilecek.

Saye İnkum, tüm sezon boyunca haftanın her günü misafirlerini ağırlamaya devam edecek.  Bartın Barolar Birliği binasında yer alan Saye Restoran’ın ikinci şubesi de benzersiz konsepti ve“ Eat / Drink / Together” söylemiyle,  şehir kulübü konseptinde tüm yıl boyunca hizmet verecek.