Yaz Mevsiminde Stilinizi Konuşturun

Yaz mevsimi adım adım yaklaşırken, modası ve sezonu hiç geçmeyen denim kumaşının dokunduğu tasarımlarla yaşam alanlarına farklı bir dokunuşta bulunabilirsiniz.

Modası hiç geçmeyecek, zamansız bir stilin temsilcisi olan denim ile tasarlanan her bir Casa di Denim ürünü, sürdürülebilirlik anlayışıyla hayat buluyor. Tamamen geri dönüştürülmüş denim parçalarıyla hazırlanan koleksiyonların tümü bu özel kumaşın sportif şıklığını yaşam alanlarıyla buluşturuyor.

Yazın kurtarıcısı: Tote çantalar

Denim Tote stili çantalarla yazın tüm aksesuarlarınızı bir arada taşıyabilirsiniz. Geniş kapasitesi ve şık görüntüsüyle tote çantalarımız da diğer tüm tasarımlarımız gibi sürdürülebilir kumaşlarla üretiliyor.

Tüm tasarımlarını geri dönüştürülmüş parçalarla gerçekleştiren Casa di Denim, denim kumaşla hayat bulan sofra aksesuarları, mutfak önlükleri, evcil hayvan kıyafetleri gibi her bir detayı düşünerek bu özel ve sportif materyali hayatımızın her alanına taşıyor.

2017 yılında Sinem Akay tarafından kurulan Casa di Denim; Akay’ın İtalya’da okuduğu dönemde almış olduğu eğitim ve yaratıcılığının da etkisiyle, Türkiye’de denim kumaştan üretilen ev aksesuarlarında çeşitliliğin olmadığını fark edip markayı kurmasına sebep olmuş. Denim kumaştan Amerikan servisler, mutfak önlükleri, peçeteler, şarap kılıfları, yastıklar, bardak altlıkları gibi daha birçok aksesuar tasarlayan Casa di Denim, yeni koleksiyonlarıyla mekânların havasını değiştirmeyi amaçlıyor. Sürdürülebilirlik ilkesiyle tamamen geri dönüştürülmüş parçalarla hayat bulan tüm koleksiyon, denim kumaş üreten aile şirketinin atıla çıkan kumaşları kullanılarak yaratılıyor. Kumaşların boyanma sürecinde ise mineral bazlı boyalar tercih ediliyor.

Geri Dönüşümü ve Sürdürülebilirliği Destekliyoruz

Geri dönüşümü ve sürdürülebilirliği destekleyen Casa di Denim’in her bir koleksiyonunun kendine ait bir konsepti ve içeriği bulunuyor. Artan orman yangınlarına kayıtsız kalmak istemeyen Casa di Denim ile yolu birleşen her kullanıcı adına TEMA Vakfı’na fidan bağışı gerçekleşiyor. Ürünlerimizin üretiminde doğaya saygı ve koruma, atık suyun tekrar doğaya zarar vermeyecek şekilde dönüştürülmesi ve uygulanan boyama çalışmalarında da kimyasalları en aza indirgemeye çalışarak üretimimizde ekstra hassasiyet göstermekteyiz.