Yaz Gecelerine Işıltılı Dokunuşlar

Tina Jewellery, adına yakışan tasarımlarıyla her mevsimde iddiasını sürdürüyor. Taşların incelikli kesimlerle birer başyapıta dönüştüğü Tina, pırıltılı koleksiyonlarıyla güneşi yaz akşamlarına taşıyor.

Tina Jewellery’nin taşların ruhunu yansıttığı tasarımları, her yaşa, stile, mevsime uygun kodlar barındırıyor. Sessiz, derin ve vurucu Tina mücevherleri, taşların gücünden ilham almayı sürdürüyor.

18 ayar altın olan tasarımlardan özellikle mercan dal ilgi topluyor. Broş ve kolye olarak kullanılabilen meran dalda ayrıca pırlanta ile de çalışılıyor. Barok inci, kenarları pırlanta, ortası turmalin kolyeler ise çift taraflı kullanım olanağı ile oldukça fonksiyonel. Yıldız ve balık kolyeler de altın, pırlanta ve mine birlikteliğiyle marin zevkini yansıtıyor. Yüzükler ise tek tek veya birlikte kullanım imkanı sağlayan seçenekler içeriyor. Turmalin ve pırlanta ile tasarlanan yüzüklerin yanı sıra, roze altın ve hem beyaz hem kahverengi pırlanta ile çalışılan at şeklindeki yüzük de özgün Tina mücevherlerinde başı çekiyor. Etrafı pırlanta olan ve rubilit ile tasarlanmış bir başka yüzük ise görünümü itibariyle asaleti temsil ediyor.